us-kidsOsm českých zástupců reprezentovalo Českou republiku na U.S.Kids Golf World Championship 2014 a U.S.Kids Golf Teen World Championship 2014. Jako každým rokem se turnaj uskutečnil v USA v resortu Pinehurst, kde se v letošním roce hrálo US Open.

V kategotii Teen hrané ve dnech 24.-26.7.2014 byla na startovní listině čtveřice hráčů a hráček. V kategorii dívek 14 let nás reprezentovala Anna Valentová, která obsadila v konečném pořadí 32.místo. V kategorii chlapců 15-18 let si pro dělené 39.pořadí došel Robert Houdek. Nejúspěšnější pro českou výpravu byla v letošním roce kategorie chlapců 13 let. Po výborném výkonu si odváží čtvrté dělené pořadí Alan Klenor (72,74,72, 218, +2). Vítěz Alvin Kwak z USA byl o pouhé 3 rány úspěšnější. Marek Kolátor v této kategorii obsadil 136. místo.

V kategorii dívek 12 let Elisabeth Křenovská obsadila dělené 86.místo. Poslední trojlístek dětí byl v kategoriích chlapců útlého věku. Chlapci do 6 let Matěj Chramosta (T30), v kategorii chlapci 7 let Sebastian Wohlmuth (T88) a v kategorii chlapců 8 let Jan Mrňa (T55).

Všem účastníkům blahopřejeme k umístěním a důstojné reprezentaci České republiky.

Kompletní výsledky ZDE>>>

Text a foto: Karel Kučera, ředitel U.S.Kids Golf Tour CZ


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...