Golf v ČR Spilková změřila síly s Yani Tseng: Ve třech kolech dostala 18 ran

SpilkovaCinyNa turnaji Suzhou Taihu Ladies Open, který se hrál od 28. do 30. října v Suzhou nedaleko Shanghaie obsadila Klára Spilková po kolech 70, 70, 78, celkem 218/+2 dělenou 51. příčku, za kterou obohatila své konto o 1 200 euro. Turnajový vavřín za výkon 68, 66, 66, celkem 200/-16 a šek na vítězných 45 000 euro získala aktuální světová jednička Yani Tseng.

„Hrálo se mi dobře, hřiště mi vyhovuje, je velmi rovinaté a také je na něm dost prostoru na drajvy. Jen škoda, že jsem ve třetím kole trochu vypadala z tempa,“ komentovala své výkony Klára Spilková, která se docela dobře vyrovnala i s časovým posunem.

„Byla to pro mě obrovská zkušenost, hrát poprvé na turnaji v Číně, kde je půlka startovního pole složená z asijských hráček, a sledovat opět trochu jiný golf. Také bylo velmi pozitivní vidět nejlepší hráčku světa, Yani Tseng, která turnaj nakonec vyhrála.“

SpilkovaCina2Dalším turnajem, na který se mladá golfistka chystá, je závěrečný turnaj LET Omega Dubai Ladies Masters, který se hraje od 14.–17. prosince.

Zdroj: TZ, Aneta Zárubová, Ingolf; foto: Aneta Zárubová

 

Výsledkovou listinu Suzhou Taihu Ladies Open najdete ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...