Spilkova LaCostaKlára Spilková se účastnila ve Francii svého dvanáctého turnaje této sezóny. Turnaj LACOSTA LADIES DE FRANCE se hrál na hřišti Golf de Chantaco od 4. října 2012. Spilková zahrála v prvním kole 74 ran (+4), ve druhém kole 78 ran (+8), tedy celkem skóre +12 což na postup cutem nestačilo.

Klára Spilková šla obě kola ve flightu s Finkou Minea Blomqvist a Američankou Hannah Jun.
V prvním kole hrála dobře zejména v jeho první polovině. Zahrané double bogey na jamce č. 4, hned napravila na další jamce birdie. Ve druhé devítce i přes dobré a přesné dlouhé drivy i dobrou krátkou hru, nedala v závěru dostatečně přesné puty, s výjimkou jamky č. 17, kde zahrála birdie.
Klára komentovala svoji hru v prvním kole následovně: "První devítku, i přes chybu na jamce č. 4, jsem hrála v pohodě a dobře. Na druhé devítce se to zlomilo a přestaly mě tam padat paty. Mrzí mne bogey na jamce č. 18, kterou jsem měla velmi dobře rozehranou a počítala jsem, že skončím s birdie. Ihned po hře jsem šla trénovat patování a šlo mě výborně".
Ve druhém kole Klára bojovala po celou dobu. Hrála pět bogey a jedno birdie na jamce č. 10 po skvělé přihrávce k tyči. Přesto se jí bohužel nedařilo trefovat greeny v regulaci a nepřesnou krátkou hrou do greenu, ještě přidala dvě double bogey. Celkový výsledek obou kol +12, ale nestačil na postup cutem.
V tuto chvíli se Klára Spilková vrací domů, kde jí čekají školní povinnosti spojené se začátkem školního roku a tréninková příprava s golfovým trenérem Pavlem Ničem na další turnaje této sezóny.

Text a foto: Monika Dvořáková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...