SpilkovaIndie3„Dnes se mi hrálo opravdu dobře. Mám radost z cutu i dnešního výsledku. Mrzí mě jen double bogey na poslední jamce, jinak by to skóre bylo ještě lepší," komentovala své finálové vystoupení v Indii Spilková. „Ale musím si ještě něco nechat na Dubaj," dodala s úsměvem. Po hře Klára odjela na letiště, odkud letěla do Dubaje, kde se od 5. do 8. prosince hraje poslední turnaj této sezony – OMEGA DUBAI LADIES MASTERS.

 

 

SpilkovaIndieKlára Spilková se účastnila v Indii svého čtrnáctého turnaje této sezony. Turnaj HERO WOMEN'S INDIAN OPEN 2012 se hrál na hřišti DLF Golf & Country Club od 30. listopadu do 2. prosince 2012. Spilková zahrála v prvních dvou kolech 78 ran (+6) a 73 ran (+1). Ve třetím kole se zlepšila na 71 ran a s celkovým výsledkem +6 se umístila na děleném 36. místě.
První dvě kola šla ve flajtu s Francouzskou Caroline Afonso a Američankou Tiffany Tavee. Do prvního kola startovala z jamky č. 1 v ranních hodinách. Na první devítce se jí moc nedařilo, zapsala tři bogey a jedno double bogey. Na druhé devítce bojovala a vytvořila si několik šancí na birdie. Proměnit se jí podařilo jen jedno, na jamce č. 11. Celý den Spilkovou trápily nepřesné dlouhé rány.

Druhé kolo se Kláře dařilo víc, po prvních deseti jamkách byla na -3. Na na druhé devítce (toho dne startovala z jamky č. 10) bohužel ztrácela. Po birdie na jamce č. 1 přišlo bogey, double bogey a bogey. Přesto výsledek +1, celkově +7 ran stačil na postup cutem, který se ustálil na +8 úderech.
Do třetího kola Spilková vyrazila z 10. jamky. První devítku si vytvořila několik šancí na birdie, ale ne a ne ho proměnit. První birdie se jí podařilo zahrát až na jamce č. 18. Druhá devítka jí dělala oba předešlé dny problémy, ale ve třetím kole se s ní velmi dobře poprala. Zapsala čtyři birdie, bogey a double bogey. Škoda double bogey na poslední jamce, kdy třetí ranou šla velmi agresivně po tyči a skončila ve vodní překážce.

Výsledky turnaje najdete ZDE>>>

Text a foto: Monika Dvořáková, klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...