SokolovV sobotu 21. 4. 2012 bude golfové hřiště v Sokolově hostit hendikepované hráče golfu. Na odpališti se sejdou hráči, kteří mají úspěchy na republikové, ale i evropské úrovni, mimo jiné také pan Vladimír Mach, historicky první mistr České republiky (2011) a člen Golf Club Sokolov.
Akce je pořádána i pro diváckou veřejnost, která fandí hráčům, pro něž hendikep neznamená konec sportovního života. Zahajovací turnaj CZDGA (Česká golfová asociace hendikepovaných) bude odstartuje v 10 hodin. Svoji účast na slavnostním předávání cen přislíbil i starosta města Sokolova Zdeněk Berka.

Sokolovské hřiště se touto akcí zapojí mezi resorty, které jsou schopny poskytnout podmínky pro hendikepované sportovce, nejen sportovištěm, ale i zázemím. Podle slov ředitele resortu Ing. Milana Štrudla, Ph.D. chce Golf Sokolov a.s. poskytnout podmínky všem příznivcům golfu, včetně hendikepovaných hráčů.
„Prostory klubovny jsou samozřejmě řešeny bezbariérově, v minulém roce jsme dokončili zpevněné cesty pro vozíky v exponovaných místech na hřišti a v současné době by neměl mít problém projet naše hřiště ani vozíčkář“, doplnil.

Golfový turnaj bude probíhat v průběhu celé soboty a diváci si samozřejmě mohou vyzkoušet golfovou hru na místním driving range, neboť míčky a hole si mohou za poplatek vypůjčit v recepci resortu. Pro případné občerstvení je možno využít místní restaurace.

Více o hřišti a resortu zde


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...