ParapleRychlost hry je nešvarem mnoha turnajů (kromě švihu, pravidel a course managementu...), a tak klub GSUK zařadil do svého programu také fyzickou přípravu členů, pro kterou byl využit letošní ročník Běhu pro Paraple.

Historicky první účast golfistů na Běhu pro Paraple, reprezentovaná Golfovou společností Újezd nad Lesy - Klánovice, byla korunována ustavením neoficiálního světového rekordu v běhu s holemi na 100m. Čas je zatím srovnatelný spíše s tratí Zuzany Hejnové, než distancí Pavla Masláka, ale v příštím roce, jistě za účasti dalších klubů, dojde k jeho vylepšení. Akce je využitelná také pro trénink situace, kdy do Vašeho tee-time zbývají 2 minuty, a Vy právě opouštíte parkoviště vzdálené přesně 100 metrů.

Na Letné jsme ale nejen běhali, hráli jsme i golf! Míč SRIXON Z-Star, zahraný putterem na vzdálenost 70m na greenu (v tomto případě spíše „greyi") s vražednou rychlostí 35,5 stopy, k nohám moderátorky akce, skončil pět metrů od „jamky".

Samozřejmě, že hlavním účelem naší účasti byla podpora Centra Paraple, a tak věříme, že při Běhu pro Paraple 2014 nebudeme na startu sami. Vsadíte se s námi?

Zdroj: TZ, text: Milan Hrouda, foto: Martin Salajka a Centrum Paraple
Kontakt: Milan Hrouda, manažer GSUK, tel.: 602 166 814, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , www.gsuk.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...