Spilkova ilPacientské sdružení Lymfom Help, o.s., obchodní společnost Klára Spilková, s.r.o. a golfistka Klára Spilková učinili 10. dubna společné prohlášení, v němž se zásadně distancují od benefičního golfového Lymfom Help Golf Tour 2014, který plánuje v tomto roce uspořádat agentura MICHAEL K PRODUCTIONS, s.r.o., když zároveň společně prohlašují, že tuto akci žádným způsobem nepodporují.

Sdružení Lymfom Help, o.s. sice s agenturou MICHAEL K PRODUCTIONS, s.r.o. v minulých letech při pořádání benefičních golfových turnajů spolupracovalo, nicméně bylo nuceno tuto spolupráci ukončit. Důvodem k tomuto kroku bylo hrubé porušení smluvních závazků ze strany agentury MICHAEL K PRODUCTIONS, s.r.o., která v dohodnutých termínech neuhradila výtěžek ve výši 207 810 Kč získaný z benefičních golfových turnajů Lymfom Help Golf Tour 2012 a 2013 na k tomu speciálně zřízené konto sdružení, přičemž tak neučinila ani do dnešního dne. Sdružení Lymfom Help, o.s. má tedy za to, že získaná finanční částka mohla být použita neoprávněným způsobem, a to s největší pravděpodobností na umoření jiných aktivit agentury, v důsledku čehož došlo tak mohlo dojít ke zpronevěření peněžních prostředků, které účastníci turnaje v dobré víře věnovali na dobročinné účely.

Toto nekalé jednání agentury MICHAEL K PRODUCTIONS, s.r.o. navíc velmi poškodilo dobré jméno nejen sdružení Lymfom Help, o.s., ale i společnosti Klára Spiková s.r.o. a golfistky Kláry Spilkové.

Deklarace letošní spolupráce agentury MICHAEL K PRODUCTIONS, s.r.o. se sdružením Lymfom Help, o.s. i Klárou Spilkovou je tak lživá, když o této nikdy nebylo mezi zainteresovanými subjekty jednáno a ani taková nebyla ze strany sdružení, společnosti či Kláry Spilkové agentuře přislíbena.

Zdroj: TZ, Monika Dvořáková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...