napricslovyTrochu netradičně bychom vám dnes chtěli představit golfového komentátora a publicistu Víta Koďouska. Představíme ho v roli básníka. Právě před několika dny totiž vydal svou první básnickou sbírku – Napříč slovy. Kniha byla oficiálně pokřtěna 19. 12. v pražské kavárně Louvre a jejími kmotry byli Alena Kotková, Zdeněk Podhůrský a Petr Bürger.

Předmluvu k básnické prvotině napsal známý herec (mimochodem také básník a prozaik) Divadla Járy Cimrmana Miloň Čepelka: Když jsem se potkal s básněmi Víta Koďouska, potěšil jsem se. Jeho verše si na nic nehrají, jsou svátečně obyčejné či obyčejně sváteční, ... vědí však téměř každým veršem, že lidská duše sídlí v těle a že jejich úkolem je najít soulad právě mezi těmi dvěma."

V knize naleznete kromě básní (tedy ne golfových) také obrázky brněnské malířky Dagmar Ubrové, která svými perokresbami tuto publikaci velmi vhodně doplňuje. Básnická sbírka byla vydána ve vlastním autorově nákladu (250 ks) a můžete si ji nechat opatřit vlastnoručním věnováním.

Cena publikace je 250 Kč (plus poštovné). Objednávat můžete na redakčním mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...