Novy MarProbíhá mi hlavou to, že jsem hrál opravdu špatně. Přemýšlím, co s tím mám teď dělat, protože na hřišti jsem vůbec nevěděl, co s tím. Stál jsem nad míčem a nevěděl, kam poletí. Takže jsem ke konci začal hrát raději slicy, abych věděl, že to bude létat doprava. Takže teď půjdu trénovat a zkusím zjistit, čím to je, abych se zítra mohl zlepšit.

Je to opravdu tak zlé?
Ne, pár těch ran, co jsem hrál na závěr, bylo velmi dobrých. Takže cítím, že by se to mohlo zlepšit.

Jaké máš vyhlídky před zítřkem?
Vždycky to tam může takříkajíc napadat, tak uvidíme. Rozhodně to není konec turnaje.

V posledních turnajích jsi hrál podobně – je to nějaké trápení?
Je pravda, že v posledních čtyřech turnajích je to velmi podobná hra. Musím přiznat, že mi to moc nejde. Vždycky hraju tak kolem paru první kolo, takže se dá říct, že se s tím trochu trápím. Takže nejspíš budu muset zburcovat trenéry, aby se na mě podívali.

Máš pocit, že problém spočívá v technice švihu?
Myslel jsem si, že ne, ale když už to trvá takto dlouho... Ano, byl jsem dnes trochu nervózní, ale to rozhodně nemělo vliv. Cítil jsem se docela v pohodě, a stejně jsem to netrefoval. Takže to nervozitou nebude. Prostě s tím budu muset něco udělat.

Jak moc to máš v hlavě – budeš se snažit toho zbavit a třeba na golf vůbec nemyslet?
Teď bych si chtěl trošku odpočinout, dát si něco k jídlu. Dám si takovou dekompresi, abych si uvědomil, co jsem vlastně na tom hřišti dělal. Pak půjdu na driving a natočím se – protože cítím, že problém je ve švihu... ne v patování.

Máš šanci bojovat o cut?
Myslím, že cut bude podobně jako loni – mínus jedna nebo dva. Už jsem několikrát zahrál pět pod, takže půjdu na hřiště s tím, že to tam může napadat. Uvidíme zítra, budu se snažit hrát agresivněji, protože teď už opravdu není co ztratit.

Zdroj: TZ, Golf Media


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...