DreamTour11Ve středu 23. dubna proběhl na perfektně připraveném hřišti a za nádherného počasí „inaugurační" turnaj letošních golfových sérií časopisu Golf, které se pod názvy Dream Tour, Business Tour a Open Series proženou jednadvaceti českými, slovenskými a rakouskými golfovými resorty.

Hlavním partnerem zahajovacího turnaje na Albatrossu byl jeden z nejmodernějších hotelových komplexů na Tenerife, pětihvězdičkový Sandos San Blas Nature Resort & Golf, který do turnaje věnoval týdenní pobyt pro dvě osoby v režimu all inclusive včetně golfových fee. Pobyt byl společně s cenami dalších partnerů – například hodinkami Class One od společnosti B360 – na závěr vydařeného dne losován mezi účastníky a jeho držitelem se stal Marek Langr.

Albatross250A co se týká samotných sportovních výkonů? Navzdory „papírovým předpokladům" se v elitní kategorii podařilo prosadit hned dvěma domácím borcům, vítěznému Tomáši Jinkovi a stříbrnému Jiřímu Ondrouškovi; třetí místo pak obsadil Lukáš Trnka. Ve druhé hendikepové kategorii se pak podařil doslova životní výkon Danielovi Janků, na jehož 60 stablefordových bodů hleděli stříbrný Marcel Kaštovský i bronzový Ondřej Peca z více než uctivé vzdálenosti.

A co dál? Turnajová série se teď přesunuje do Slavkova u Brna, kde se na místní mistrovské osmnáctce odehraje tradiční Firemní pohár. Na něm kromě vítězů v kategorii jednotlivců budou oceněny i přihlášené dvoučlenné týmy.

 
turnaje skyscrapperTurnaje naplánované na měsíc květen
14. května – Business Tour časopisu Golf (Firemní pohár); GR Austerlitz
21. května – Open Series časopisu Golf; Čertovo břemeno
28. května – Dream Tour časopisu Golf; GR Penati, Slovensko
V případě zájmu o více informací kontaktujte redakci časopisu Golf (604 210 053) nebo navštivte webové stránky Golfinfo.cz/turnaje.

Foto: Zdeněk Sluka

Výsledky ZDE>>>

Více i turnajových sériích časopisu GOLF ZDE>>>

Vertical

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o Sandos San Blas Nature Resort & Golf ZDE>>>

 

DReamTour600

Na Albatrossu hlavní losované ceny získali (zleva): Ondřej Peca, Marek Langr a Josef Cerovský.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...