DreamTour11Ve středu 23. dubna proběhl na perfektně připraveném hřišti a za nádherného počasí „inaugurační" turnaj letošních golfových sérií časopisu Golf, které se pod názvy Dream Tour, Business Tour a Open Series proženou jednadvaceti českými, slovenskými a rakouskými golfovými resorty.

Hlavním partnerem zahajovacího turnaje na Albatrossu byl jeden z nejmodernějších hotelových komplexů na Tenerife, pětihvězdičkový Sandos San Blas Nature Resort & Golf, který do turnaje věnoval týdenní pobyt pro dvě osoby v režimu all inclusive včetně golfových fee. Pobyt byl společně s cenami dalších partnerů – například hodinkami Class One od společnosti B360 – na závěr vydařeného dne losován mezi účastníky a jeho držitelem se stal Marek Langr.

Albatross250A co se týká samotných sportovních výkonů? Navzdory „papírovým předpokladům" se v elitní kategorii podařilo prosadit hned dvěma domácím borcům, vítěznému Tomáši Jinkovi a stříbrnému Jiřímu Ondrouškovi; třetí místo pak obsadil Lukáš Trnka. Ve druhé hendikepové kategorii se pak podařil doslova životní výkon Danielovi Janků, na jehož 60 stablefordových bodů hleděli stříbrný Marcel Kaštovský i bronzový Ondřej Peca z více než uctivé vzdálenosti.

A co dál? Turnajová série se teď přesunuje do Slavkova u Brna, kde se na místní mistrovské osmnáctce odehraje tradiční Firemní pohár. Na něm kromě vítězů v kategorii jednotlivců budou oceněny i přihlášené dvoučlenné týmy.

 
turnaje skyscrapperTurnaje naplánované na měsíc květen
14. května – Business Tour časopisu Golf (Firemní pohár); GR Austerlitz
21. května – Open Series časopisu Golf; Čertovo břemeno
28. května – Dream Tour časopisu Golf; GR Penati, Slovensko
V případě zájmu o více informací kontaktujte redakci časopisu Golf (604 210 053) nebo navštivte webové stránky Golfinfo.cz/turnaje.

Foto: Zdeněk Sluka

Výsledky ZDE>>>

Více i turnajových sériích časopisu GOLF ZDE>>>

Vertical

 

 

 

 

 

 

 

 

Více o Sandos San Blas Nature Resort & Golf ZDE>>>

 

DReamTour600

Na Albatrossu hlavní losované ceny získali (zleva): Ondřej Peca, Marek Langr a Josef Cerovský.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...