Spa Hotel Ulrika

SandosOchutnejte inovativní hotelový koncept zasazený do přírodní rezervace, přímo u moře a v blízkosti golfových hřišť. Sandos San Blas Nature Resort & Golf je jedním z nejmodernějších hotelových komplexů na Tenerife. Jedná se o pětihvězdičkový hotel zasazený mezi pobřeží a přírodní rezervaci San Blas. Založen je na inovacích, přičemž plně využívá blízkosti golfových hřišť, sportovního přístavu Marina San Miguel a pobřeží, kde je stále ještě co objevovat. Ať už jde o zátoky vzdálené od rušných turistických center s přírodními bazény nebo o skvělou pláž La Tejita, jež celý resort proměňují v místo ideální k odpočinku během vaší dovolené a současně vám servírují pestrou škálu bezkonkurenčních aktivit a možností uvnitř i vně hotelu.

Inspirovaný přírodními a kulturními hodnotami, tvary, barvami a povrchem byl hotel navržen tak, aby se začlenil do krajiny a omezil svůj dopad na okolní prostředí. Uměle vybudované splavné jezero obklopené zvláštní autochtonní zahradou vám umožní projížďky na lodičkách i spoustu vodních radovánek. Nabídka všech tradičních aktivit je založena na hrách a sportech, kterým se místní obyvatelé věnovali během celé své historie.
Hotel navíc nabízí velké množství relaxačních a terapeutických aktivit a hodiny tance. K dispozici je také miniclub por děti od 4 do 12 let a pro dospělé místní nebo mezinárodní show a diskotéky v sále Magma.
Speciální zmínku si zaslouží také přírodní rezervace, fantastická sopečná krajina, jedinečná na světě, kterou je možné navštívit s průvodcem a poznat po stezkách plných překvapení. Díky této rezervaci poznáte přírodní a kulturní hodnoty jižní části Tenerife.

Hotel nabízí 331 deluxe pokojů a junior suites s hydromasážní vanou a sprchou, individuální klimatizací, minibarem, fénem, telefonem, satelitní TV s dvaatřicetipalcovou LCD obrazovkou, rozkládací pohovkou, terasou nebo balkonem, sejfem a wifi zdarma. Hotel má osm bazénů, pět pro dospělé, z toho dva vyhřívané, a tři dětské.
Sandos San Blas založil svoji gastronomickou nabídku na all inclusive, kde je možné vyzdvihnout restauraci – bufet La Cueva de Antxola a restauraci La Proa, která leží přímo na pobřeží. Výhody, které z tohoto plynou pro golfisty, jsou evidentní, protože hru na golfovém hřišti není možné podřídit limitovanému časovému rozvrhu.

Pro milovníky golfu hotel počítá se speciálními dohodami s dvěma blízkými golfovými hřišti. Prvním z nich je osmnáctka Amarilla Golf, druhým Golf del Sur, jediné hřiště na Tenerife pyšnící se 27 jamkami. V obou případech blízkost moře a dech beroucí strže přdstavují skvělé kulisy, jež si návštěvníci vychutnají během každé návštěvy. Sandos San Blas Nature Resort & Golf sází již tradičné na českou golfovou klientelu. V posledních letech sponzoroval početné turnaje po celé České republice.

Hotel Sandos San Blas nabízí svým klientům individuální služby tak, jak to dokazují skvělá hodnocení na předních turistických portálech jako Trip Advisor. Využijte skvělé klima na Tenerife s průměrnou teplotou 23 °C po celý rok a vylepšujte svoji golfovou hru také během dlouhé středoevropské zimy nebo v létě, daleko od příliš vysokých teplot, které panují v ostatních destinacích (Turecko, Egypt, ...). Sandos San Blas Nature Resort & Golf zůstane vyryt do vaší paměti jako sen, který budete chtít prožívat zas a znovu.

UŽITEČNÉ INFORMACE
SANDOS SAN BLAS NATURE RESORT & GOLF
Adresa: Sandos San Blas Nature Reosrt & Golf, Calle Greñamora s/n. Urb. San Blas, Golf del Sur, C.P. 38639 San Miguel de Abona, Tenerife, Spain
Tel.: +34 922 749 010
Web: www.sandos.com

AmarillaAmarilla Golf
Adresa: Amarilla Golf & Country Club, 38630 San Miguel de Abona, Tenerife, Spain
Tel.: +34 922 730 319
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.amarillagolf.com
Počet jamek: 18 | Par: 71
Délka hřiště (m): 5 918 (bílá) | 5 442 (žlutá) | 4 800 (červená)
Green fee: 82 € (1. 11.–31. 3.) | 67 € (1.–30. 4. a 1.–31. 10.) | 57 € (1. 5.–30. 9.)

Golf del Sur
Adresa: Golf del Sur, Avda. Galván Bello, S/N, Urb. Golf del Sur., 38639 San Miguel de Abona, Tenerife, Spain
Tel.: +34 922 738 170
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.golfdelsur.net
Počet jamek: 27 | Par: 3 devítky par 36
Délka hřiště (m) – hřiště A: 5 839 (bílá) | 5 609 (žlutá) | 4 987 (červená)
Délka hřiště (m) – hřiště B: 5 764 (bílá) | 5 570 (žlutá) | 5 078 (červená)
Délka hřiště (m) – hřiště C: 5 897 (bílá) | 5 637 (žlutá) | 5 083 (červená)
Green fee: 86 € (1. 11.–30. 11., 1. 12.–31. 3.) | 71 € (1.–30. 4.) | 57 € (1. 5.–30. 9.)

Text a foto: Andrés Tosal, vydavatel App Golf in Canary Islands


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...