vlasinovaXSlunce a silný nárazový vítr. To byly dva faktory, které se podílely na zlepšení podmínek pro hru ve druhém kole. Hřiště vysychalo a to pomohlo doběhu míčů i čistému kontaktu při úderu. Par hřiště tak překonaly hned čtyři hráčky, nejlepší score dnes přinesla Italka Carta - 68 ran, přesto zustává druhá. 71/-1 za kolo a celkové E znamenají průběžné první místo pro Kateřinu Vlašínovou.

Neztratily se však ani Češky a tak mezi vyrovnanou skupinou sedmi hráček, které se zřejmě poperou o celkové vítězství, máme hned tři. Kateřina Krásová a Johanka Šteindlerová dělí s celkovým výsledkem +3 čtvrté místo, ve vedení je Kateřina Vlašínová, která zahrála 71 ran a s celkovým výsledkem even par vede o jednu ránu před Italkou Carta a o dvě rány před Němkou Eberhard.

Skvělý výsledek dnes zahrály i Michaela Fabiánková - 71ran a dělené 11 místo a Marie Luňáčková - 73 ran. Do cutu se vešly i Sára Kousková, Jana Melichová a Kristýna Abrahámová.

Nedělní boj o celkové vítězství bude hodně zajímavý, jedno je však jisté již teď.
Češky obhájily loňský triumf v týmové soutěži a tým ČR I, který hraje ve složení Krásová, Luňáčková a Vlašínová, si odveze trofej "Austrian's Cup".

Text: Josef Vlašín, ilustrační foto: Zdeněk Sluka, CIJACH

Online scoring můžete sledovat ZDE

Související články:
MM Rakouska žen: po prvním kole v Top Ten čtyři české vlaječky


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...