NovySilná vichřice a prudký déšť učinily hřiště nehratelným a i druhý turnaj Winter Series EPD Tour hraný jako Gloria Old Course Classic 2012 poznal vítěze už po dvou kolech. Třetí kolo zrušil turnajový ředitel Kariem Baraka a největší radost měl z jeho veŕdiktu Němec Björn Stromsky, který vyhrál s výsledkem -4 as posunul se do čela pořadí série. Z českých profresionálů tak skončil opět nejlépe Marek Nový, jemuž se skóre -1 patří dělená 4. pozice. O to více musí Marka mrzet poslední dvě jamky včerejšího kola, na nichž zahrál dvě double bogey. Udržet na obou par, celý turnaj by patřil právě Markovi Novému.

Pokud ale Marek bude pokračovat v podobných výkonech, nemělo by ho v brzké době premiérové vítězství na EPD Tour minout. V prvních dvou turnajích z celkových čtyř v tureckém Beleku zatím získal druhé a čtvrté místo. V Order of Merit EPD Tour je na 3. místě, když doposud vydělal 4.353, 33 euro.

Spokojeni by měli být i Lukáš Tintěra a Stanislav Matuš. Oba se vešli do první dvacítky pořadí - Tintěra skončil za +1 dělený jedenáctý a Matušovi stačil o ránu horší výsledek na dělenou 19. příčku. Martina Příhodu nalezneme až v závěru výsledkové listiny.

Třetí díl Winter Series EPD Tour se pod názvem Sueno Dunes Classic hraje od neděle do úterý. Právě na tomnto turnaji obhajuje Marek Nový druhé místo z loňského roku.

Winter Series EPD Tour

19. - 21. leden - Gloria New Course Classic 2012 - Belek (Turecko)

23. - 25. leden - Gloria Old Course Classic 2012 - Belek (Turecko)

29. - 31. leden - Sueno Dunes Classic 2012 - Belek (Turecko)

02. - 04. leden - Sueno Pines Classic 2012 - Belek (Turecko)

On line scoring právě probíhajících turnajů můžete sledovat ZDE

Zdroj: pga.cz, foto: A. Krčmář

 


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...