HinnerovaILKopřivnická rodačka, hráčka brněnské Kaskády Lucie Hinnerová má před sebou ostrý start ve své druhé sezoně golfové profesionálky. Své síly změří již od čtvrtku 26. března s nejlepšími evropskými hráčkami na turnaji série Ladies European Tour v Maroku na Lalla Meryem Cupu.

Lucii čeká na hřišti ve městě Agadir dvoukolová kvalifikace, a pokud projde cutem, pak se může těšit na dvě víkendová finálová kola. "Do Maroka jsem přijela i se svým trenérem Petrem Moučkou a věřím v kvalitní výsledky," říká Hinnerová, která absolvovala náročnou tréninkovou přípravu v USA. "Mám natrénováno, zimní příprava byla opravdu kvalitní, zdokonalovala jsem nejen golfové dovednosti, ale i fyzickou kondici, která je při čtyřkolovém turnaji opravdu důležitá," dodává hráčka, kterou ve startovním poli doplní i  Klára Spilková.

Lucie už v Maroku několikrát hrála, hřiště v Agadiru však nezná, a proto i s trenérem přicestovala v předstihu. V těchto dnech se snaží v rámci cvičných kol hřiště co nejlépe poznat.

Více o turnaji ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...