Madsen-LET-Dysina2016Jediný letošní turnaj nejvyšší evropské ženské profesionální série Ladies European Tour (LET) na českém území se odehrál 17.–19. června v Golf Parku Dýšina nedaleko Plzně. I když na startu nechyběly aktuálně nejlepší české hráčky (včetně Kláry Spilkové), zvládnout cut se podařilo jen dvěma z nich – Karolíně Vlčkové (-4), ve finále dvaadvacáté, a čtyřiapadesáté Sáře Kouskové (+1). S výsledkem (-15) se stala vítězkou turnaje 21letá Dánka Nanna Koerstz Madsen, jejíž velikou radost umocnil určitě i šek na více než milión korun.

„Byl to velice dobrý týden, ve kterém jsem podávala solidní výkony a zahrála dvě kola bez jediného bogey. Zejména v posledním kole jsem se snažila zůstat klidná a společně s kamarádkou, co mně kedila, si užívat vedení. Nervózní jsem nebyla," komentovala svůj vítězný závěr Nanna Madsen.

Karolína Vlčková, nejlepší česká hráčka na turnaji, zase prozradila: „ Hraji teď docela dobrý golf, a protože se mně v USA, kde jsem již třetím rokem, velice líbí, pokusím se prorazit nejprve tam."

Výsledky turnaje (včetně výher) ZDE

Text: Josef Slezák, foto: LET


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...