spilkovaIndieKlára Spilková se účastnila v Indii svého třináctého turnaje této sezóny. Turnaj Hero Women´s Indian Open 2013 se hrál na hřišti The Delhi Golf Club od 28. do 30. listopadu 2013. Spilková zahrála v prvních dvou kolech 78 ran (+6) a 68 ran (-4). Prošla cutem z děleného 16. místa. Třetí kolo uhrála za výsledek 71 ran (-1), s celkovým výsledkem +1 se umístila na děleném 11. místě.

Klára Spilková šla dvě první kola ve flightu s Američankou Tiffany Tavee a Finkou Mineou Blomqvist. Do prvního kola startovala z jamky č. 1. V první devítce se jí moc nedařilo, do score karty zapsala tři bogey. Na druhé devítce bohužel zapsala double bogey po vyhozeném driveru. Indické hřiště neodpouštělo žádnou nepřesnou ránu z odpaliště. Na poslední jamce však zapsala do score karty birdie, po přesné ráně do greenu. „Nehrála jsem podle mých představ, bohužel se necítím ještě dobře. V Dubaji jsem nastydla od klimatizace a po příjezdu se to zhoršilo. Netrefovala jsem ferveje a špatně jsem puttovala. Alespoň ten berdík na osmnáctce mi udělal radost." popsala své pocity z prvního kola Spilková.

V druhém kole česká hráčka předvedla neuvěřitelný obrat. Zahrála dokonce nejlepší výsledek druhého kola a z dělené 73. pozice se rázem vyšvihla na 16. místo. Pět birdie a jedno bogey, to je bilance, která zaručila jasný cut, který se ustálil na hranici +9. „Hrálo se mi velmi dobře, chytila jsem rytmus a vydržel mi až do konce. Pět berdíků je dobrý výsledek a mám z něj velikou radost. Nejhezčí byl asi ten na osmnácté jamce, kde jsem zahrála chip in z deseti metrů. Na poslední kolo se už moc těším." komentovala svou hru hráčka.

Do třetího kola jediná česká hráčka na okruhu LET vyrazila s vervou, hned na prvních jamkách zapsala dvě krásná birdie. Na třetí ji zastavilo bogey po nepodařené ráně do greenu, která zůstala příliš krátká. Ještě větší chybu však zaznamenala na jamce č. 9, kde se ji nepodařila zahrát rána driverem. V druhé devítce zapsala tři birdie a jedno smolné bogey na poslední jámě. „V Indii se mi hraje dobře, myslím, že 11. místo je dobré umístění a hlavně dobrá rozehra před závěrečným turnajem v Dubai, který bude jeden z nejdůležitějších."

Po hře Klára Spilková odjíždí na letiště a odlétá do Dubaje, kde se hraje poslední turnaj této sezóny – OMEGA DUBAI LADIES MASTERS od 4. do 8. prosince 2013.
Pro další informace kontaktujte:

Text a foto: TZ, Monika Dvořáková, Klaraspilkova.eu

Výsledky turnaje Hero Women´s Indian Open ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...