Spilkova7Nejúspěšnější česká golfistka ve své loňské a první sezoně dokázala umístěním v TOP 70 uhájit plná hrací práva Ladies European Tour na letošní rok. Po úspěšném absolvování své první (tzv. rookie) sezony je Klára Spilková připravena se  letos prosadit. „Na nadcházející sezonu se cítím připravena a věřím, že se mi podaří získat i mé první vítězství…“ dodává Klára Spilková.

V realizačním týmu došlo k několika změnám. Anetu Zárubovou nahrazuje Monika Dvořáková, která bude z pověření rodičů Kláru oficiálně doprovázet. Pro funkci caddieho se pro první dva turnaje Klára rozhodla otestovat spolupráci s ing. Michalem Englerem, bývalým caddie Zuzany Kamasové. Pokud ji tato spolupráce bude vyhovovat, stane se Michal jejím oficiálním kedíkem pro celou letošní sezonu. Po dohodě s rodiči se s platností k dnešnímu dni mění obchodní vztah společností Klára Spilková s.r.o. a INGOLF s.r.o.. Společnost INGOLF s.r.o. se stává marketingovým reprezentantem Kláry Spilkové.

Turnajový kalendář pro sezónu 2012
22. 3.–25. 3. Lalla Meryem Cup Maroko
10. 5.–13. 5. Turkish Ladies Open Turecko
24. 5.–27. 5. UniCredit Ladies German Open presented by Audi Německo
8. 6.–10. 6. Ladies Slovak Open Slovensko
14. 6.–17. 6. Deutsche Bank Ladies Swiss Open Švýcarsko
22. 6.–24. 6. Reiffeisenbank Prague Golf Masters Česko
3. 8.–5. 8. Ladies Irish Open Irsko
16. 8.–18. 8. ISPS Handa Ladies British Masters Anglie
31. 8.–2. 9. UNIQA Ladies Golf Open presented by Reiffeisenbank Rakousko
20. 9.–23. 9. Open de España Femenino Španělsko
27. 9.–30. 9. Ladies Open of Portugal Portugalsko
4. 10.–7. 10. Lacoste Ladies Open de France Francie
26. 10.–28. 10. China Sazhou Taihu Open Čína
30. 11.–2. 12. Hero Honda Women´s Indian Open Indie
5. 12.–8. 12. Omega Dubai Ladies Masters Dubaj

Marketingoví partneři o spolupráci s Klárou Spilkovou
Volvo Auto Czech
Letos má Klára před sebou další výzvu. V zimě totiž dovrší tato talentovaná golfistka 18 let a na svých cestách za vítězstvím vystřídá za volantem svou asistentku. Automobilka Volvo, pořadatel nejprestižnějších světových turnajů pro amatérské i profesionální golfisty, podporuje Kláru Spilkovou již od loňského jara. Z rukou Franka Versaevela, generálního ředitele společnosti Volvo Auto Czech, převzala Klára stylový poukaz na svoje nové Volvo. Její oblíbený crossover XC70 D5 AWD v provedení limitované edice Volvo Ocean Race nahradí v létě nejoblíbenější model švédské značky – Volvo XC60. Výbavu vozu si zvolila Klára sama, a tak bude přesnějším odrazem její vítězné nálady. XC60 D5 AWD v červené metalíze s elegantním béžovým interiérem se stane bezpečným společníkem při jejích prvních řidičských zkušenostech. „Volvo pro mě dokonale spojuje pohodlí s bezpečím na dlouhých cestách za sportem. Tyto vlastnosti ocení každý profesionální sportovec. Oba modely jsou navíc prostorné, což je důležité hlavně pro nás golfisty a naše velké bagy,“ vysvětluje svou volbu Klára Spilková.

VSTRE ASO DUKLA, mjr. Mgr. Jan Kinkor
S potěšením konstatujeme, že první rok vzájemné spolupráce Armádního sportovního centra DUKLA a Kláry Spilkové byl úspěšný. Klára se v úvodním roce své profesionální kariéry mezi ostatními hráčkami rozhodně neztratila. Předvedla vynikající vstup do sezony, dokázala se opakovaně prosadit do širší špičky a uhájila plnou hrací kartu pro další období. ASC DUKLA zase prokázalo, že může být důvěryhodným a perspektivním partnerem, přestože se v golfovém prostředí teprve začínáme orientovat.
Olympijské hry v roce 2016 v Rio de Janeiro. Reprezentace České republiky na olympijských hrách je společným jmenovatelem a cílem naší vzájemné spolupráce. Přestože nikdy nebudeme aspirovat na pozici hlavního Klářina partnera, věříme, že naše zázemí a zejména dlouholeté zkušenosti z přípravy vynikajících sportovců řady sportovních odvětví a disciplín budou významným přínosem pro její sportovní dráhu.

CHERVÓ
Významnou změnou v letošní sezoně je zahájení spolupráce s firmou B1, a.s., která je výhradním dovozcem italské zn. Chervó na český a slovenský trh. Značka Chervó je synonymem oblečení na golf. Za 30 let své existence se stala špičkou ve svém oboru. Prodává se v bezmála 50 zemích všech kontinentů. Oblečení Chervó je určeno všem golfistům, kteří hledají kvalitu a přitom chtějí „něco trochu extra“. Ve výrobcích Chervó se totiž snoubí vyvážený mix módních trendů s kvalitou a jedinečností použitých materiálů. Užitné vlastností jako odolnost proti vodě a větru, ochrana před slunečními paprsky, eliminace nepříjemných pocitů při pocení nebo komfort při nošení jsou samozřejmostí a lze říci, že kdo jednou oblečení Chervó vyzkoušel, zůstává této značce věrný.
Věříme, že i Klára zůstane zn. Chervó věrná a pohodlí při hře jí umožní dosahovat stále lepších výsledků.

Diamond International Corporation
Příprava Kláry Spilkové na nadcházející sezonu přináší a ještě přinese další krásné výsledky. Její vstup do sezony dokazuje, že se opět prosadila do širší špičky. Tato fakta a další přesvědčilo Diamonds International Corporation-D.I.C., a.s. nejen o spolupráci,avšak i o další společné budoucnosti.
Proto ji také odměňuje diamantovými šperky. Vždyť diamant byl již starými řeky nazýván ADAMAS-NEPŘEMOŽITELNÝ. Také býval nazýván slzami Bohů na zem  spadlých.Věříme, že u Kláry to budou slzy štěstí, slzy radosti z vítězství.
Společnost D.I.C. jí proto přeje stejné vlastnosti diamantu - pevnost, brilanci a ušlechtilost.

Marketingovými partnery Kláry Spilkové pro sezónu 2012 jsou tyto společnosti:
Volvo Auto Czech, Česká golfová federace, Hraj golf změň život, Diamond International Corporation, INGOLF, Dukla Praha, Titleist, Chervo, Česká spořitelna, T – Mobile, Noen, Golf Shop Kateřiny Stočesová, Jamie Sadock

Text: TZ, Monika Dvořáková, foto: archiv, PGM 2011


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...