floowie_logoPokud dáváte přednost elektronickému formátu před klasickou papírovou podobou časopisu, nabízíme vám k zakoupení elektronickou podobu časopisu Golf. Už nemusíte chodit pro náš časopis do trafiky, ale můžete si ho v pohodlí automaticky stahovat do svých prohlížečů ve smart telefonech nebo tabletech obou nejrozšířenějších operačních systémů. Nejnovější vydání časopisu navíc získáte o několik dnů dříve, než se na stáncích objeví verze tištěná, a zajímavá je také cena (50 Kč za nové vydání, 20 Kč za vydání starší 30 dnů).

 

obalka_titulkaNákupy na Floowie lze realizovat pomocí nakoupených kreditů nebo SMS.
Floowie umožňuje plné fulltextové vyhledávání, takže vám už žádná ze zpráv neunikne, ani nebudete muset zdlouhavě listovat.
V nabídce i výhodná verze s vouchery 1ffee2hráči (časopis + 6 voucherů za 150 Kč)

Online vydání mohou obsahovat také multimediální a interaktivní inzerci. Pokud vás zajímá podobná prezentace, napište nám na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Online vydání časopisu Golof na Floowie.com si můžete prohlédnout nebo koupit ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...