Spilkova-BognerČeská profesionálka Klára Spilková má za sebou třináctý a zároveň předposlední turnaj této sezóny, ve kterém skončila třináctá. Hero Women´s Indian Open se hrál od 23. do 25. října 2015 na hřišti DLF Golf and Country Club s parem 72 a podle celkových výsledků se jednalo o velmi těžké hřiště. Klára Spilková obsadila dělené 13. místo po zahraných kolech 74 (+2), 75 (+3) a 76 (+4).

„Tento turnaj na hřišti DLF Golf and Country Club byl pro všechny hráčky velká výzva a také psychicky náročná zkouška, jak je patrné z celkových výsledků. Bezpochyby to byla nová zkušenost. Dnes mi tam bohužel nespadlo pár patů a zahrála jsem dvě double-bogey, ale i tak jsem s výsledkem spokojená. 13. pozice je krásné umístění. Po návratu domů mě čeká opět delší pauza, během níž se zaměřím na pilování golfové techniky, na které jsme začali pracovat s Keithem v Anglii, a také na kondici a fyzioterapii s Martinem Procházkou. Na začátku prosince mě pak čeká poslední turnaj této sezony v Dubaji, kde to mám velmi ráda."

Poslední turnaj na programu Kláry Spilkové se odehraje v Dubaji na hřišti Emirates Golf Club, které hráčka již velmi dobře zná. OMEGA DUBAI LADIES MASTERS se hraje od 9. do 12. 12. 2015.

Text: Monika Dvořáková; foto: archiv; klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...