DSC 7222-ilustraceAbsolutní vítězkou ankety o nejlepšího golfistu roku 2014, ve které mají právo hlasovat všichni registrovaní golfisté, se v součtu všech zaslaných hlasů a hlasů sportovních novinářů stala podle očekávání Klára Spilková. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo ve čtvrtek 19. února 2015 v Lednici.

 

 

FEU 3496-PokornyKategorii amatérských golfistů ve veřejném hlasování ovládla v kategorii žen Marie Luňáčková z GK Týn nad Vltavou, kategorii mužů pak Jakub Pokorný z GC Erpet Praha (na snímku).

Mezi profesionály dominovala ženské kategorii Klára Spilková, členka GC Erpet Praha, mezi muži zvítězil Ondřej Lieser z GC Kunětická Hora.

V odborné anketě sportovních novinářů získala první místo profesionální hráčka Lucie Hinnerová z GC Brno. Mužskou kategorii vyhrál osmnáctiletý amatér Šimon Zach z GC Erpet Praha.

DSC 7280-babickyZvláštní cenu partnerů večera převzal z rukou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška český profesionál Alan Babický (na snímku): „Vypůjčím si větu jednoho slavného zpěváka: Já jsem to nečekal. Ale považuju to za moc hezký dárek, protože loni v listopadu to bylo přesně dvacet let, co jsem začal hrát golf. Za těch dvacet let jsem se něco naučil, poznal jsem spoustu báječných lidí a mám spoustu zážitků, takže těm co si dali tu práci s oceněním, moc děkuju. Děkuju těm, co mi v průběhu těch let přáli, i těm co mi nepřáli, protože ti mi byli motivací a přeju této anketě ať pomůže českému golfu. A držte palce české profesionální túře!"

Celý večer moderoval Libor Bouček. Mezi hosty, kteří předávali ceny byli Česká Miss a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová, miss a lékárnice Jana Doleželová, moderátor Zdeněk Podhůrský, sportovní moderátoři České televize Kateřina Nekolná a Michal Dusík nebo zástupce promotéra nejvyšší české profesionální tour Česká 1 Radovan Vrátný.

Text a foto: Eva Jasanovská, IDMedia


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...