spilkova-svedskoČeská profesionálka Klára Spilková zvládla první dvě kola turnaje The Helsingborg Open, který se hraje na hřišti Vasatorp Golf Club s parem 73 v městečku Helsingborg od 3. do 6. září 2015, s výsledky 73/0 a 72/-1 ran (celkem –1) a pohodlně prochází cutem, který se ustálil na hranici +1.

„První kolo ve Švédsku bylo velice vyrovnané, zahrála jsem pouze dvě bogey a vylepšila to berdíčkama. Druhé kolo začalo už zajímavěji. Na desáté jamce, ze které jsem startovala, jsem zahrála hned triplebogey. Ráno byla velká zima a cítila jsem se trochu tužší, pak bohužel přišlo zatmění mysli a já zahrála dva chipy a tři putty. Na jedenácté jamce jsme si s Camillou omylem vyměnily míčky po drivu, ona zahrála do greenu první a ani já si nevšimla, že hraju jiný balón." Popisuje první dvě jamky v druhém kole Klára.
„Ještě na první devítce nás pak odvolaly kvůli bouřce, a tak jsem měla čas si utřídit myšlenky. Poté, co jsem se vrátila na hřiště, přišla řada birdie a já hrála úžasný golf. Držte mi na zítra palce." Dodává.

Text: Monika Dvořáková; foto: LET, credit Tristan Jones

Online scoring ZDE>>>


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...