Golf v ČR EPD Tour 2011: Ve finále nejlepším z Čechů Marek Nový

NovyŠest českých profesionálů zamířilo na závěrečný díl EPD Tour 2011 do Německa. Fulda EPD Tour Championship zvládl nejlépe Marek Nový, který přijel do Fuldy posílen vítězstvím z turnaje Pilsner Urquell Czech PGA Tour v Haugschlagu. Nový si vedl výborně po celou sezonu a své působení v letošním ročníku EPD Tour završil děleným 34. místem. Nebýt nevydařeného úvodního dne, mohl se ve výsledcích objevit ještě výš. Skvěle mu naopak vyšlo finálové kolo, v němž se přinesl 70 ran. Dohromady dosáhl skóre +3 a navýšení svého konta o 451,50 euro.

Pouze o ránu více nasbíral Petr Nič, jehož forma ve druhé polovině sezony je na výrazně vyšší úrovni než v její první části. Také on v každém kole své denní výsledky vylepšoval a za +4 dělí 36. příčku (435,40 euro).
Další úder oproti Ničovi ztratil Petr Skopový. Profesionál hrající za Sokolov předvedl vyrovnané výsledky v prvním a třetím kole, ale v tom druhém zapsal 76 ran, což ho stálo lepší umístění. V poslední den turnaje se blýskl při výsledku 72 ran sedmi birdie. Tentokrát bral za dělené 39. místo 261,05 euro

Další Češi se umístili až ve druhé polovině výsledkové listiny - Marek Pleyer dělený 48., Pavel Pokorný o pět příček dál a Luboš Vávra 56.

Turnaj vyhrál Angličan Darren Wright. O jedinou ránu porazil celkového vítěze EPD Tour Reiniera Saxtona z Nizozemska. Marek Nový obsadil 12. místo.

Zdroj: pga.cz, ilustrační foto: J. Slezák

Kompletní výsledky finálového turnaje najdete ZDESouvisející články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...