Inzerce

Golf predplatne 250Vážení čtenáři a příznivci, pokud zvažujete předplatné našeho časopisu, nastal čas nejlepšího výběru. A pokud byste chtěli udělat radost někomu jinému? Jsme připraveni. Stačí si jen vybrat a informovat o svém výběru redakci. Vše ostatní je už nastaveno.

 

 

VYBERTE SI SVÉ PŘEDPLATNÉ

890 Kč
(roční předplatné časopisu GOLF poštou do vaší schránky + 6 voucherů 1fee2hráči - viz Objednávkový formulář)

490 Kč
(roční elektronické předplatné časopisu GOLF ve formátu pdf na váš e-mail + 6 voucherů 1fee2hráči - viz Objednávkový formulář)

1 490 Kč
(roční předplatné časopisu GOLF poštou do vaší schránky + 12 voucherů 1fee2hráči + 1 poukaz na green fee a startovné na libovolný turnaj Open Golf Series - viz Modrý balíček)

1 990 Kč
(roční předplatné časopisu GOLF poštou do vaší schránky + 12 voucherů 1fee2hráči + 2 poukazy na green fee a startovné na libovolný turnaj Open Golf Series - viz Zelený balíček)

DVA KROKY K ZÍSKÁNÍ VAŠEHO PŘEDPLATNÉHO:
1) VYBERTE SI NĚKTEROU Z NABÍDEK
2) INFORMUJTE REDAKCI O SVÉM VÝBĚRU (vyplněním formuláře, telefonicky: 542 222 774; nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

a) Potřebovat budeme jméno a přesnou poštovní adresu, kam máme časopis posílat, popřípadě jméno a e-mailovou adresu, pokud půjde o elektronické předplatné.

b) Potřebovat budeme jméno, adresu a e-mail toho, kdo bude předplatné platit a komu máme poslat elektronicky pokyny k platbě.

c) Pokud se bude adresa plátce a adresa odběratele lišit, automaticky vystavíme dárkový poukaz na jméno odběratele, který pošleme na adresu plátce společně s bonusovými dárky (vouchery 1fee2hráči, vouchery na Open Golf Series atd.)

d) Roční předplatné zahrnuje minimálně 10 samostatných výtisků časopisu GOLF.

Více o dárkovém předplatném ZDE
https://www.casopisgolf.cz/vanocni-darkove-poukazy.html

Více o voucherech 1fee2hráči na rok 2018 ZDE
https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci

Více o turnajové sérii Open Golf Series 2018 ZDE
https://www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...