Golf aktuálně DJ už nechce ležet na gauči

Krátce před vypuknutím bojů na Masters musel Dustin Johnson svou účast skrečovat, neboť si při pádu poranil záda. Turnaj tak přišel o jednoho z hlavních uchazečů favoritů. Naštěstí zranění není vážně, a tak světovou jedničku brzy znovu uvidíme v akci.

„Jedna věc, kterou bych nerad znovu zažil, je, že bych nechtěl další major sledovat z gauče," připouštěl, ale zároveň přiznal, že své soupeře v Augustě sledoval a ocenil, jak se Sergio po nezdaru v začátku druhé devítky vrátil do hry a vyzrál nad frustrací, jež ho po dvě dekády na majorech provázela.
„Jsme kamarádi, takže jsem mu fandil. Jsem rád, že konečně vyhrál svůj první major. Vím, jak je to těžké, také jsem v minulosti byl několikrát blízko, než se mi podařilo uspět. Jenom jemu to trvalo déle," ocenil Garcíu.

Sám toho zatím příliš nemůže kvůli zranění dělat, ale pomalu se rozhýbává. „Už jsem procvičoval paže a prsní svaly, hýbu se, i když to trochu bolí. Zkusil jsem i pár cvičných švihů, míčky ale zatím neodpaluju." Mimo hru by měl být zhruba tři týdny. Pokud vše půjde podle plánu, představí se fanouškům začátkem května na Wells Fargo Championship.


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...