Partizan
Cesty za golfem

vietnam3-250Přemýšlíte, v jaké zemi si užít zajímavou golfovou dovolenou? Zkuste třeba Vietnam. V posledních letech je zde golf na vzestupu a nová dobře navržená golfová hřiště rostou jako houby po dešti. Vietnam se pomalu stává jednou z důležitých a vyhledávaných golfových destinací Asie.

Celý článek...

Rak-Westendorf-250Před pěti lety otevřená mistrovská osmnáctka Kitzbüheler Alpen Westendorf leží na prosluněné plošině uprostřed Kitzbühelských Alp. Nádherné prostředí mimo shon velkých turistických center Tyrolska, přesto nedaleko od nich. Jedinečné panorama vysokých hor kolem, nedotčená příroda, úžasně čistý vzduch i voda v jezírkách a potůčcích, lučiny, biotopy, harmonická fauna i flora lákají ke hře i k procházce.

Celý článek...

Slovensko-faldo-250Slovensko navštívil fenomenálny hráč golfu Sir Nick Faldo. Vyhral 6 grandslamových turnajov, 97 týždňov bol absolútnou svetovou jednotkou a je suverénne najlepším európskym hráčom uvedeným do svetovej golfovej Siene slávy. Kráľovná Alžbeta II. ho poctila rytierskym titulom v roku 2009.

Celý článek...

Brasilia 1 250V polovině roku 2018 ve mně uzrávalo rozhodnutí opustit „krysí závod" profesního boje o kariéru. Diplomaticky se vytratit z diplomacie. Připomínal jsem si názor Epikúrose se Samu. Chtěl jsem konečně zvolnit a věnovat se golfu, tenisu, psaní a hudbě. Ale pak přišla nečekaná nabídka, abych se vrátil do Brasília. Na úplný začátek cesty, kde jsem v roce 1994 začínal jako diplomat.

Celý článek...

Malacky-250Po podzimním nájezdu divokých prasat se podařilo otevřít druhou devítku až začátkem letošního záři, a tak pokud si chcete toto zajímavé hřiště z pera Jaroslava Kachlíka projít v celé jeho kráse, budete mít tu nejlepší šanci ve středu 25. září, kdy na něm proběhne předposlední turnaj Open Golf Series 2019. Startovné včetně green fee je nastaveno na přátelských 500 Kč. Přihlašování ideálně přes server ČGF.

 

 

Celý článek...

Adamstal 1 250Spousta lidí ho zná, klenot Golfclub Adamstal v zalesněných kopcích předhůří Alp jihozápadně od Vídně, ale ne všichni znají jeho historii. Adamstal je život dvanáctinásobného mistra Rakouska v rallye, lyžařského reprezentanta, nadšeného golfisty a šarmantního hostitele Franze Wittmanna (69). Tady jsou jeho kořeny, tady vybudoval dílo, jež ho přesahuje. Pro golfisty hotspot první kategorie.

Celý článek...

Strana 5 z 77

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...