Pravidla
Cesty za golfem

Rak LungauJihozápad spolkové země Štýrsko to nejsou jen alpské masivy nabízející skvělé lyžování v horských střediscích v průběhu zimní sezony, ale také malebná údolí, která poskytují neméně příjemné vyžití i v průběhu léta. Údolí Murtal leží v podstatě o jedno údolí jižněji než v Čechách o něco známější Ennstal. Menší věhlas vám skvěle vyváží pohostinností, a hlavně počasím. Ať se do této oblasti vydáte za aktivním odpočinkem kdykoliv v průběhu roku, nezklame vás.

Celý článek...

Slovinsko il2Chcete si otestovat svůj drajv na nejdelší jamce Slovinska? Ta leží na hřišti Livada Golf Course přímo u komplexu lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích, kousek od rakouských hranic a od nás vůbec ne tak daleko, jak si člověk Slovinsko představuje: z Brna je to 350 km a jste tam za necelé čtyři hodinky. Bezvadná příležitost, jak spojit golf s pobytem v řadě horkých bazénů s léčivou „černou" vodou!

 

Celý článek...

Golf-AntratxKdyž golfisté nadšeně líčí své oblíbené destinace, nesmí chybět jeden ostrov: Mallorca. Největší z Baleárských ostrovů se může totiž pochlubit 24 golfovými hřišti. Kdo zde jednou natýčkuje, bude se často vracet.

Celý článek...

Penati ilBěhem čtyř pokračování přinášíme přehledné informace o golfových hřištích širšího bratislavského regionu. Druhá část přibližuje Grafobal Group Golf Resort Skalica a Penati Golf Resort.

 

 

 

Celý článek...

Black-Stork-tatrygolf1Leto je pred nami a príroda sa nám ukazuje v plnej svojej kráse. My si doprajeme oveľa viac zážitkov ako zvyčajne a okrem pobytu pri mori si odskočíme na hory, či na golf aspoň na pár dní. Niekedy postačí víkend strávený mimo domova, ktorý nás znova nabudí do ďalšej efektívnej práce. Málokedy sa stane, že jedno miesto uspokojí všetky naše požiadavky, no nájdu sa aj také. Jedným z nich je prekrásne tatranské golfové ihrisko Black Stork, v strede ktorého sa nachádza hotel International****. Ponúka príjemné pokojné ubytovanie, vhodné najmä pre páry každého veku. Držte sa nasledujúcich bodov a zažijete dovolenku snov!

 

Celý článek...

Haugaschlag-1Další turnaj populární série Schnitzelrallye je na pořadu ve středu 16. 5. Hraje se hřiště Waldviertel, to je ta starší osmnáctka. Cena green fee včetně řízku a nápoje po hře je 44 euro. Přihlásit se je možno na serveru ČGF.

Celý článek...

Strana 5 z 68

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...