Inzerce
Pravidla - test

TE CBX hybridTak se nejen tváří nový hybrid Tour Edge, model Exotics CBX takový skutečně je. Při jeho výrobě použili nové technologie a hodnoty vzdálenosti dosažené pomocí nízké rotace posunuli opět o kousek dál. To vše v kombinaci lepšího pocitu z rány a možnosti tvarovat rány!

Hybridy si velmi rychle po uvedení na trh získaly značnou popularitu, zejména na Senior Tour. Výsledkem déle než dva roky trvajícího výzkumu je multimateriálová konstrukce zahrnující Beta titan, karbonový kompozit a speciální ocel. Spojením těchto prvků docílili pronikavého letu míče, nízké boční rotace a větší přesnosti. „Stručně to nazýváme naší materiálovou výhodou, což je taková DNA všech našich výrobků," dodává prezident a zakladatel společnosti David Glod.

Těžiště a přesné vyvážení představují další úspěšné ingredience, kdy karbonová spodní část umožnila posun hmoty směrem vpřed. Výše umístěné těžiště snižuje rotaci, a tak všestranný hybrid přináší nejen délku, ale celkově vyvážený výkon.
Velmi tenká titanová líc proměnlivé tloušťky, což podporuje toleranci při dílčí nepřesnosti v zásahu, je připojena k těžkému ocelovému tělu. Černý finiš propůjčuje hybridu eleganci, na jeho horní části nenajdeme žádné značky. Tvarově vychází z požadavků tourových hráčů, což umocňuje nadčasový vzhled.

Na trh se hole dostaly v polovině září, opatřeny jsou ve standardu šafty Project X HZRDUS Black a Mitsubishi Rayon Kuro Kage Silver Dual-Core Tini. Volit lze ze tří loftů, 16°, 18° a 20°, doporučená cena odpovídá ekvivalentu 250 dolarů.

Stránky výrobce: www.touredge.com

Foto: výrobce


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...