tsr23-750Zcela nové modely hybridů Titleist TSR2 a TSR3 nadále zvyšují laťku výkonu, a tak se bezesporu mohou stát zbrání v bagu golfistů hledajících alternativu dlouhých želez. Zatímco TSR2 staví na rychlosti a celkovém výkonu, TSR3 přináší přesnost a větší možnosti v případě tvarování ran.

„Hybridy TSR2 a TSR3 jsou skvělou volbu, pokud hledáte hole k překlenutí mostu mezi fervejovými dřevy a železy," uvedl hlavní produktový manažer fervejových dřev a hybridů Tom Bennett. „Hráči si mohou vybrat mezi klasičtějším tvarem a vysokým úhlem odpalu v podání TSR2 nebo kompaktnějším profilem a tvarováním ran, což jsou přednosti TSR3. Obě hole pak poskytují rychlost a toleranci a představují výbornou náhradu za dlouhé železo, což se promítne v sebevědomí hráče."

Ze zásadních technologických úprav a inovací lze jmenovat úpravu tvaru, hlubší usazení těžiště u TSR2, větší stabilitu TSR3, odlehčení v dolní části hole přispívající k její větší rychlosti či SureFit systém umožňující nastavitelnost do pěti poloh.

V předprodeji se hybridy objeví začátkem února, koncem měsíce budou k dostání v běžné prodejní síti, a to v ceně 330 euro.

Stránky výrobce: www.titleist.co.uk

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...