Fit kitV TaylorMade přistupují k výkonu každého golfisty individuálně, a tak se inženýři a produktoví vizionáři snaží vyvíjet nejen inovativní produkty, ale zároveň chtějí pomocí fittingu přiblížit výkon každého hráče k jeho maximu. I proto si položili jednoduchou otázku: Jak umožnit fittérům, aby mohli využít co nejširší spektrum loftu i lie u pravorukých i levorukých hráčů? V odpovědi na tuto otázku se zrodil revoluční zákaznický fittingový systém – SelectFit Kit.

SelectFit Kit sestává z nastavovacích rukávů, které fittérům slouží dovolí nastavení lie od tří stupňů v pozici upright do tří stupňů v pozici flat a loftu od dvou stupňů v poloze strong do dvou stupňů v poloze weak u téže hlavy. Dva rukávy pro nastavení lie a jeden pro loft představují zatím jedinečný systém nastavení.

Jak to v praxi funguje? Vybere se vhodný šaft a pak už se pomocí rukávů a modrých a červených šipek v rámci SelectFit Kitu nastavují potřebné hodnoty lie a loftu. Pokud fittér začne se standardním lie a chce plošší variantu, vezme třístupňový rukáv a posune se ke třem stupňům ve směru flat. Jestliže jsou tři stupně příliš, vymění rukáv za dvou stupňový. Poté může pracovat s úhlem odpalu a spinem, aby maximalizoval délku ran, což se děje změnou loftu. K tomu slouží třetí rukáv, kde pomocí červené šipky nastavíte požadovaný loft. Na co jste dříve potřebovali 12 různých hlav, to dnes pojme systém SelectFit Kit.

„Těší nás, že s pomocí této novinky můžeme nabídnout jak více modelů želez, tak více možností individuálního nastavení. V oblasti personalizace a nastavení dle potřeb zákazníka jsme šli vždycky v čele a toto je další krok," uvedl Tom Fisher, pod něhož zákaznický servis spadá. Novinka najde využití u želez včetně nových modelů P·770, P·7MC a P·7MB.

Stránky výrobce: www.taylormadegolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...