Miz triDo rukou těch nejzkušenějších hráčů jsou určeny tři nové sety želez Mizuno s označením PRO 221, PRO 223 a PRO 225. Vynikají precizností zpracování a nabízejí výborný poměr razance i možnosti tvarovat rány. První z modelů – PRO 221 – představuje dokonalý muscleback, inspirovaný ikonickými čepelemi předchozích želez. Schopnost tvarovat rány souvisí s úpravami tvaru a umístěním těžiště. Došlo ke zkosení, takže profil líce je kratší, horní hrana se zúžila, avšak nezměnila se hmotnost horní části čepele. Díky těmto úpravám jsou železa výrazně kompaktnější a skórovací než předchůdci.
„Pracovali jsme v malých postupných krocích, abychom se vyhnuli kritice," uvedl David Llewellyn, který zdůraznil použití měkké měděné podložky a vypíchl drobné úpravy zejména u želez č. 8, 9 a PW. Set začíná trojkou a končí PW, k dispozici je pouze pro praváky v ceně 220 euro za hůl.

PRO 223 rovněž vyjde vstříc potřebám túrových hráčů. Staví na ukryté konstrukci podporující rychlost míče. Nová technologická platforma u želez č. 4 až 7 kombinuje kování z chrom-molybdenu a malý otvor, jedná se o inovaci stojící v pozadí extrémní rychlosti míče u holí s malým profilem. Ve srovnání s modelem JPX921 Forged se podařilo zmenšit tloušťku líce na 2,4 mm. Železa 8–PW z karbonové oceli 1025E pak nabízejí dostatečnou přesnost i kontrolu. Nabízejí se v setu od čtyřky po GW, cena za hůl činí 240 euro a těšit se na něho mohou praváci i leváci.

Stránky výrobce: MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...