Nextlite ProPět velmi lehkých modelů sportovního střihu nachystal známý japonský výrobce Mizuno. Vynikají pohodlím, další přednosti vycházejí ze znalostí, jež načerpali z výroby běžecké obuvi. Měkká kůže, opora a nízká hmotnost charakterizují model Nexlite Pro s Boa systémem utažení. Volit lze z velikostí 6,5–12 (UK velikosti). Velmi lehký a voděodolný je rovněž model Nexlite GS Spiked, jak název napovídá, opatřen je spajky, konkrétně originálními Mizuno IG5. K přednostem musíme zařadit i stabilitu a oporu, dotažení obuvi opět ovládáte systémem Boa. Stejnojmenný model najdete i v podobě beze spajků, což přispělo k velmi nízké hmotnosti. Stabilitu při švihu zajišťují gumové výčnělky, mezipodešev je vystlána pěnou zvyšující pohodlí.

Předposlední z modelů najdete pod označením Nexlite 008 Boa. Opět oceníte nízkou hmotnost a prodyšnost, o kterou se stará síťovina, odolnost špičky zvyšuje silikonový obal, podrážku opatřili gumovými výčnělky a podle výrobce půjde patrně o nejpohodlnější golfovou botu, kterou aktuálně nabízejí. Poslední z novinek – G-Style – vystihují slova jako pohodlí, stabilita, měkký dotyk. K tomu přidejte odolnou podešev a velmi dobrou trakci. Ceny jednotlivých modelů začínají na 100 euro, nejdražší z modelů (Nexlite Pro) vyjde na ekvivalent 160 euro.

Stránky výrobce: MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...