BR-D4Mizuno si buduje pozici i v segment bagů. Přesvědčit vás o tom může i podzimní nabídka, zahrnující hned kvartet modelů se společným označením BR-D, dva stand bagy, jeden carry bag a jeden bag na vozík. BR-D2 je bag určený k nošení, malý, elegantní, ideální pro cvičnou rundu nebo rychlé oběhnutí devítky. Snadno v něm „ubytujete" 14 holí. Rozdělen je na čtyři části, dva děliče jdou po celé délce. K dispozici máte hned devět kapes, z toho jedna je odnímatelná. Popruhy opatřili čtyřmi prvky pro jejich lepší nastavení, což umocňuje komfort. Chytré uspořádání zajišťuje, že deštník či náhradní oblečení vždy zůstanou v suchu. Na výběr máte ze tří barevných kombinací. Bag pořídíte za 150 euro.

Dvojici stand bagů zastupují BR-D3 a BR-DX Hybrid. Prvně jmenovaný je vhodný pro hráče preferující chůzi, kteří dozajista ocení nízkou hmotnost kolem 2 kilogramů. Osm kapes včetně fleecové a odnímatelné kapsy na míčky, pohodlné popruhy, čtyři sekce a dva děliče v celé délce. Nescházejí ani další drobnosti jako držáky, karabinka na ručník, prostory pro tužku i deštník. Volit můžete ze čtyř barevných variant, cena za kus vychází na 200 euro.
BR-DX Hybrid staví na své univerzálnosti a prostornosti. Čtrnáct kapes oddělených po celé délce dokonale ochrání vaše náčiní. Předností je i stabilita, díky odnímatelným popruhům se s bagem dobře manipuluje i na vozíku. Komfort zvyšují voděodolné kapsy, polstrování a další vychytávky jako odnímatelné kapsy či další úložné prostory. Volit můžete ze dvou barevných provedení, cena dosahuje 260 euro.

Posledním do party je BR-D4, bag určený pro vozíky, což samo o sobě napovídá, že nabídne dostatek dobře přístupných úložných prostorů, pokud tedy dvacítku považujete za uspokojivý počet... Díky čtrnácti segmentům hole dobře zorganizujete, manipulaci usnadní polstrovaný popruh a dvě plastová ucha po obou stranách. V nabídce figuruje kvarteto barevných verzí, cena je totožná jako u Hybridu.

Stránky výrobce: www.MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...