BlueCamoGroupV takovém duchu Mizuno v podobě kolekce oblečení pro podzim a zimu vyhlašuje válku živlům. Využívají k tomu vysoce funkční textilie, ale i moderní střih a výrazné barvy. Celá kolekce stojí na třech pilířích – voděodolnost v dešti, současně s pružností a komfortem, druhou složkou je teplo, respektive technologie související s odvodem potu a vlhkosti na povrch a regulující únik tepla, třetí opěrný bod představuje dynamický pohyb, tedy schopnost materiálu držet tvar a odolat tlaku, kdy se při pohybu oděv natahuje.

To všechno splňují výrobky od hlavy až k patě. Ať už jde o termo tričko s krátkým rukávem, které můžete doplnit o zimní polo s dlouhým rukávem nebo o další verzi zimního pola, neboť v chladnějších dnech dojde na populární vrstvení, přes svetr se čtvrtečním zipem, který neprofoukne, zimní kalhoty ze strečového materiálu až po zimní bundu, jež dokonale ctí volnost pohybu. A chybět nemohou ani pokrývky hlavy.

Stránky výrobce: MizunoGolf.com

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...