darek1Golf je velmi elegantní a estetická hra. Zkušení golfisté nakupují vybavení oblíbených značek a nešetří penězi za praktické doplňky včetně drobností. Chcete-li své golfové nadšence potěšit, vyberte si golfový dárek, který splní jejich očekávání.

Něco pro hru – ideální sada pro dobrý začátek
Každý sportovec by měl začít od prvního tréninku a pečlivého zdokonalování dovedností. Pokud znáte takového člověka a přemýšlíte, jakým dárkem mu udělat radost, zvažte počáteční sadu pro hráče. Jedna nebo dvě hole a krabice s míčky pro nepokročilé jsou dobrou motivací k zahájení hry. Ještě možná větší službu pak odvede nákup kurzu golfu. Pokud však nemáte takový rozpočet, vyberte například sadu učebnic a videí. Přidejte také třeba kšiltovku a tašku se všemi potřebnými doplňky.

Něco pro zkušenější hráče – golfový vozík a příslušenství
Golfový vozík patří mezi nezbytné golfové příslušenství pokročilejších hráčů. Golfista přenáší těžké hole, míčky, oblečení a další vybavení, a to po celou dobu tréninku či hry. Proto je zapotřebí golfový vozík, který by měl být pohodlný a úsporný. Takový dárek rozhodně potěší.
Pokud však cena vozíku přesahuje vaše finanční možnosti, vyberte si sadu užitečného příslušenství pro golfistu. Pláštěnku nebo stylové manžetové knoflíčky – to se hodí vždycky. K oblečení přidejte míček s gravírovaným jménem nebo několika příhodnými slovy. Gravírováním můžete ozdobit i další věci, jako jsou sklenice, karafy nebo hrníčky. Takto personalizované dárky vás vždycky připomenou, zvláště když je darujete člověku, který je vám opravdu blízký.
Každý dárek je příjemným překvapením, ale pokud je praktický a originálně zabalený, radost se násobí.

Více informací na Golfchampion.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...