Coolshot NikonSpolečnost Nikon uvádí na trh laserový dálkoměr CoolShot 40i GII, aktualizovanou verzi modelu CoolShot 40i. Golfistům poskytuje výhodu svým výrazně rozšířeným rozsahem měřených vzdáleností 7,5–1 460 m, měření vzdálenosti k praporku je tak velmi snadné a přesné. Umožňuje to technologie Locked on poskytující jistotu při měření vzdálenosti k samotnému praporku, kdy nedochází k zaměření případných rušivých bodů v pozadí.

Model nabízí dva režimy měření – golfový (měření vzdálenosti upravené o sklon a skutečné vzdálenosti) a režim skutečné vzdálenosti (pouze měření skutečné vzdálenosti). Přepínání mezi oběma režimy se děje pouhým dotykem tlačítka. Během hry na turnaji mohou pořadatelé jasně vidět blikající LED indikaci režimu skutečné vzdálenosti, která vyjadřuje, že není použito měření sklonu (stoupání/klesání).

Při normální hře pomáhá měření vzdálenosti upravené o sklon v golfovém režimu zlepšit efektivitu na hřištích, kde sklon do kopce nebo z kopce komplikuje správné posouzení vzdálenosti. Technologie Hyper Read poskytuje okamžité změření vzdálenosti za přibližně 0,3 s, zatímco kompaktní a lehké tělo dálkoměru zaručuje jeho komfortní používání při trávení dlouhých dnů na hřišti.

Stránky výrobce: www.nikon.cz

Foto: výrobce


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...