PXG Ko„Letos na golf i tour nahlížíme z globální perspektivy," prohlásil v souvislosti s podepsáním Lydie Ko majitel a zakladatel PXG Bob Parsons, který kromě aktuální dámské světové jedničky „ulovil" také trojnásobnou šampionku LPGA Tour Christinu Kim, účastnici Solheim Cupu Ryan O'Toole a obhájkyni prvenství z U.S. Women's Open Brittany Lang.

„Vloni jsem zaznamenali významný nárůst zahraničních tržeb, ale považujeme to jen za takové „poškrábání země". Důležitá je odezva z nejvýznamnějších tour, přičemž ta dámská je v mnoha zemích velmi populární. Proto máme ve svém týmu několik výjimečných hráček a letos chceme toto číslo ještě rozšířit. Věřím, že s jejich přispěním vyvolá naše jedinečná technologie tu pravou golfovou vášeň na celém světě!"

Aktuálně tak mají pod smlouvou kromě jmenovaných Beatriz Recari, Gerinu Piller, Sadenu Parks, Alison Lee a Kristie Kerr, z mužů hrajících na PGA Tour to jsou Charl Schwartzel, Ryan Moore, Chris Kirk, Charles Howell III., Zach Johnson, James Hahn a Billy Horschel, ambasadorkou značky je rovněž známá Anna Rawson.

Stránky výrobce: www.pxg.com

Foto: PXG


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...