HidekiS pohodlným náskokem sedmi ran na druhého Henrika Stensona vstupoval Japonec Hideki Matsuyama do finále Hero World Challenge, a i když Stenson na soupeře zatlačil, čtyřiadvacetiletý golfista jej udržel za zády o dvě rány. O další tři údery následoval americký trojblok ve složení Rickie Fowler, Dustin Johnson a Matt Kuchar.

Nejsledovanějším mužem turnaje však nebyl nikdo z již jmenovaných, nýbrž spoluorganizátor akce Tiger Woods, který se na svém podniku vrátil do kolotoče turnajů. Po úvodní lehce rozpačité rundě ukázala bývalá světová jednička ve dvou dalších kolech záblesky někdejší slávy (65 a 70). Finále se nicméně Woodsovi nevydařilo podle představ a zapisoval svůj nejhorší výsledek v turnaji – 76 úderů, což jej zařadilo na 15. místo mezi 18 pozvanými hráči.

„Jsem spokojený s tím, jak jsem vplul do soutěžního kola," hodnotil své vystoupení Tiger. „Pět šest jamek mi trvalo, než jsem se do toho dostal, ale poté jsem se cítil dobře. Vnímal jsem adreanlin, musel jsem se trochu uklidňovat. Vím, že musím ještě najít optimální rozpoložení, ale těší mě, že jsem zahrál několik birdie a počínal si agresivně," dodal k tolik očekávanému návratu na greeny.

Kompletní výsledky turnaje na www.pgatour.com/competition/2017/hero-world-challenge/leaderboard.html

Foto: Stan Badz/PGA TOUR


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...