let mihyanglee528Premiérový turnaj roku 2014 si Ladies European Tour (LET) odbyla v rámci novozélandského ISPS Handa NZ Women's Open (31.1 – 2.2). Po třech kolech si největší díl z 200tisícové dotace nakonec překvapivě ukrojila dvacetiletá Jihokorejka Mi Hyang Lee, která nastupovala do posledního kola se ztrátou 8 úderů na vedoucí Anyu Alvarezovou. Rekord hřiště 63/-8 a neproměněný birdie putt obhajující šampiónky Lydie Ko na osmnáctce jí ale přinesl nečekané prvenství bez nutnosti play-off.

„Šla jsem z putting greenu, kde jsem se připravovala na případné play off, zpět ke klubovně, když na mě táta zavolal, že Lydie minula birdie pat a já se stala vítězkou. Nemohla jsem tomu ani uvěřit. Bylo to ale mé nejlepší kolo v životě a prý i rekord hřiště, a tak jsem teď moc, moc šťastná," komentovala bezprostředně své vítězství Mi Hyang Lee, 256. hráčka světa.

Za své vítězství si odváží šek na 30 000 euro. A co si koupí? „Auto jsem dostala od táty na Vánoce, a tak bych si teď potřebovala koupit nový batoh," svěřila se vítězka serveru Ladieseuropean.com

Turnajový leaderbord ZDE>>>

Foto: Ladieseuropeantour.com/media


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...