EngstromZatímco většina hráčů a hráček se už připravuje na Vánoce, napilno mají golfistky bojující o kartu na Ladies European Tour. Závěrečná fáze kvalifikace, hraná v Maroku, má za sebou dvě kola a zatím nejlépe si vede Američanka Casey Danielson s jedenácti ranami pod par. Jen o úder zpět je švédská amatérka Julia Engström (na snímku), další hráčky číhají na svou šanci a posun vzhůru s -6 údery.

Teprve šestnáctiletá golfistka ze Skandinávie pokazila jedinou jamku, doufá však, že nastolený kurz udrží. „Na trojce jsem zahrála špatně wedží, o to větší radost mi udělal eagle na páté jamce. Odehrála jsem velmi dobře sedmnáct jamek, padlo mi několik důležitých patů. Doufám, že na dnešní výkon navážu, třebaže je toho ještě hodně před námi a může se stát ledasco," hodnotila své vystoupení švédská naděje, které v roli kedíka pomáhá její matka.

Na marockých hřištích Palmgolf Ourika a Amelskis Golf Club bojují o účast v nejvyšší evropské dámské profesionální sérii i dvě české zástupkyně, Šideri Váňová a Lucie Hinnerová. Prvně jmenovaná si v polovině bojů vede velmi slušně, po úvodních 74 ranách ve druhém kole zabrala (68) a celkově s dvěma údery pod par drží dělenou 22. příčku.
Hinnerová zahrála shodně dvakrát 73 ran (+2), za což jí v průběžném pořadí patří dělené 61. místo.

Průběžné pořadí kvalifikace na ladieseuropeantour.com/leaderboard/

Foto: LET


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...