Medici-1Již v listopadu proběhlo v prostorách SporstMed Consultation v Plzni představení přístroje VEGA (fyzioterapeutické dynamické radiofrekvenční platformy) od firmy Medici-H IMP pro odborníky a novináře. VEGA slouží ke specializované rehabilitaci vrcholových sportovců a je prvním svého druhu v České Republice.

V létě byl použit i v rámci LOH 2016 v Riu, pro potřeby výpravy italské reprezentace.
O své zkušenosti se proto při této příležitosti přijel podělit Emiliano Farnettani hlavní fyzioterapeut italské plavecké reprezentace, která získala letos v Riu 6 medailí z celkových 28, které vybojovali italští sportovci.

SportsMed Consultation jejímž majitelem je MUDr. Petr Nepraš, špičkový ortoped působící po dlouhá léta nejen ve Fakultní nemocnici v Plzni, ale i jako šeflékář FC Viktoria Plzeň a lékař HC Plzeň. poskytuje vysoce kvalifikovanou péči v oboru sportovní medicíny a je jediné, které v současnosti umožňuje využití tohoto unikátního přístroje i pro klienty v českém regionu.

Medici-2VEGA je určena nejen pro léčbu problematik pohybového ústrojí, ale i pro efektivní přípravu svalů před sportovním výkonem či pro dynamické tréninkové postupy kombinující fyzikální terapii
s fyzickou aktivitu sportovců.
„Spojením kvalitních fyzioterapeutů a tohoto špičkového přístroje budou mít naši klienti přístup k nadstandartní péči, která jim umožní vrátit se zpět do běžného života co nejdříve, bez bolesti a omezení hybnosti" řekl MUDr. Petr Nepraš.
Mezi prvními pacienty, kteří podstoupili ošetření přístrojem VEGA byl i moderátor pořadu Snídaně s Novou Míra Hejda a nadějný hokejista Jiří Smejkal, reprezentující české barvy v KHL v Záhřebském Medveščaku.

Zdroj: TZ; Sportsmed Consultation

Bližší informace o technologii VEGA naleznete ZDE:
http://www.medici-h.cz/cs/2-Obory/686-Fyzioterapie-a-rehabilitace/1430-Radiofrekvencni-terapie-VEGA/2011-Radiofrekvencni-terapie-VEGA-Portable.html


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...