beroun-750Prodloužený víkend na hřišti Royal Beroun Golf Clubu bude ve znamení golfu. A ne ledajakého. Od pátku do neděle 24. až 26. června se hraje turnaj Tipsport Czech Ladies Open v rámci Ladies European Tour. V akci bude i rekordní počet českých golfistek a řada z nich v předchozích dnech ukazovala velmi dobrou formu.

Na turnaji LT v Berouně nebude chybět ani Klára Spilková, která se blýskla čtvrtým místem na Epson Tour, což je její nejlepší umístění ve druhé zámořské lize. Na Ladies European Tour se představí poprvé po dvou letech.
Dařilo se i Tereze Melecké, která vylepšila své osobní maximu na LET. Na turnaji Aramco Team Series v Londýně v těžké konkurenci obsadila 16. místo. „Nasbírala jsem další nové zkušenosti a také sebevědomí. Pevně doufám, že mi to pomůže v Berouně," přála si Melecká, která během půlroku mezi profesionálkami dosáhla už třetího umístění v top 20.

Cutem na Aramco Team Series prošla i Kristýna Napoleaová, která si finálové kolo na turnaji LET zahrála poprvé po zranění, které narušilo její velmi dobře rozehrannou sezonu v první evropské lize, kterou zahájila 2. místem na Aramco Saudi Ladies.
Cutem prošly i Sára Kousková a Kateřina Vlašínová na turnaji ve druhé evropské „lize" LET Access Series v Dánsku. A nadále stabilní a vynikající výkony předvádí 16letá amatérka Denisa Vodičková, která obsadila třetí místo na juniorském turnaji Annika Invitational ve Švédsku. Ani ona nebude v Berouně chybět.

První dvě kola Tipsport Czech Ladies Open se hrají v Berouně v pátek a v sobotu, v neděli 26. června je na pořadu finálové kolo.

Připravil: Alois Žatkuliak

Více informací:
https://www.czechladiesopen.cz/cs/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...