spilkova sanya ladies„Jsem moc ráda, že jsem prošla cutem. Beru to pozitivně i jako dobrou přípravu na Indii. Mrzí mě ale, že jsem dnes nezahrála líp. Zítra se vracíme domů. Čekají mě tři týdny přípravy na další turnaj," komentovala Spilková svůj výkon (76/+4) ve třetím kole Sanya Ladies Open.

Klára Spilková se účastnila v Číně svého třináctého turnaje této sezony. Turnaj Sanya Ladies Open 2012 se hrál na hřišti Yalong Bay Golf Club od 2. do 4. listopadu 2012. Spilková zahrála v prvních dvou kolech 76 ran (+4) a 73 ran (+1). Ve třetím kole zopakovala výsledek z prvního dne (76 ran) a s celkovým výsledkem +9 se umístila na děleném 58. místě.
Obě kola šla ve flightu s Číňankou Qi Feng Xiao a Thajkou Jaruporn Palakawong Na Ayutthaya. Tentokrát ji na hřišti nedoprovázel caddy Michal Engler. Kvůli problémům s vízy nebylo do poslední chvíle jisté, že se turnaje Spilková zúčastní. Roli caddyho proto tentokrát převzala asistenka Monika Dvořáková.

V prvním kole všechny hráčky překvapil velmi silný vítr, který si pohrál s výsledky. Spilkovou nejvíce potrestal na jamce č. 2, kdy její odpal skončil ve fervejovém bankru, odkud se ho nepodařilo dobře vyhrát. Druhý den silný vítr vystřídaly vysoké teploty a bylo vidět, že Kláře teplo svědčí. I přesto, že měla mnoho šancí na birdie, ze kterých se jí podařili proměnit dvě, hrála pěkně. Celkový výsledek +5 stačil na cut, který se ustálil na +6.
Do třetího kola se vydala hned ráno s Francouzskou Julie Greciet a Norkou Louise Larsson. Na prvních dvou jamkách chybovala, a i přesto, že na druhé jamce zahrála míček do vodní překážky, dokázala zachránit bogey. V druhé devítce si vytvořila několik šancí na skórování, které se ji bohužel nepodařili proměnit.
„Jsem moc ráda, že jsem prošla cutem, i když mě mrzí, že jsem dnes nezahrála líp. Zítra se vracíme domů. Čekají mě tři týdny přípravy na další turnaj," nastínila svůj další program.
Ve volných třech týdnech Spilkovou čeká nejen příprava na další turnaj v Indii – Hero Women´s Indian Open, ale také školní povinnosti.
Pro další informace kontaktujte:

Text a foto: Monika Dvořáková, klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...