Spilkova„Mám velkou radost, že jsem se na turnaj do Číny dostala. Minulý rok se mi tu moc líbilo. Týden v Dubaji jsem hodně trénovala, takže jsem rozehraná a už se moc těším na první turnaj." vzkazuje Klára z Číny.

Klára Spilková se po týdenním soustředění v Dubaji přesunula do Čínské lidové republiky, na svůj první turnaj sezony Ladies European Tour 2013. World Ladies Championship se odehraje na hřišti Mission Hills Haikou – Sandbelt Trails Course.
Minulý týden chodila v Dubaji každý den na hřiště a trávila několik hodin na drivingu, puttingu a chippingu. Ve večerních hodinách ještě navštěvovala posilovnu.

Start na turnaji v Číně nebyl do poslední chvíle jistý, Klára se držela na pozici první náhradnice. Přesto se její přání vyplnilo a v pátek přišel e-mail z LET o odhlášení Švýcarky Anias Maggetti.

Mission Hills World Ladies Championship se hraje od 7. do 11. března 2013. Hřiště Sandbelt Trails Course je dlouhé 6 567 metrů s parem 72 ran. I přesto, že se Klára minulý rok tohoto turnaje také účastnila, hřiště je pro ni nové. Resort zapsaný v Guinnessově knize rekordů nabízí třináct osmnáctkových hřišť. Dotace turnaje činí 451 403 euro.

Výsledky Kláry na Mission Hills World Ladies Championship od 7. 3. ZDE>>>

Zdroj: Monika Dvořáková


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...