cogt-kas-w1-750První letošní společné měření sil nejlepších amatérů s domácí profesionální špičkou se odehrálo v rámci prvního turnaje Czech Open Golf Tour 6. – 8. května na Kaskádě, a protože kategorii žen ovládla amatérka Denisa Vodičková (214/-2), zatím co kategorii mužů profesionál Filip Mrůzek (200/-16), zůstává po první kole vyrovnaný stav 1:1.

Avšak... Zatímco u žen si navzdory nevyvedenému závěrečnému kolu došla pro titul a finanční bonus 22 500 Kč Denisa Vodičková, nabídla kategorie mužů nejenom špičkové výkony vyznačující se v každém kole výsledky hluboko pod hladinou paru, ale i napínavý souboj až do poslední jamky, respektive posledního patu.

Přestože šel na týčko poslední jamky s náskokem jedné rány Filip Mrůzek, smolná poloha míče po drajvu jen těsně za hranicí ferveje se podepsala za druhou ránou do vody, po níž následoval nevyvedený čip a neproměněný pat znamenající dvě nad par. A rázem se stal favoritem Stanislav Matuš ležící druhou ranou na greenu, jeho smolný trojpat ale poslal oba hráče do rozehrávky.

Smůla však Matuše neopustila ani při rozehrávce. Hrála se dřevěná jednička a zatímco Mrůzek poslal drajv až ke greenu, skončil Matuš v levém fervejovém bankru. Zahrál z něj sice par, ale na pohodové Mrůzkovo birdie to nestačilo, takže bylo o držiteli vítězného šeku na částku 55 000 Kč rozhodnuto hned na první jamce.

Text a foto: Josef Slezák

cogt-kas-w1all-25Výsledky muži
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=682459304&categoryId=682459320

 

 

 

cogt-kas-w2-250Výsledky ženy
https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina-kategorie?id=682459304&categoryId=682459861


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...