Inzerce
Inzerce

Working_for_GolfDiplomatickou mluvou řečeno, vztahy mezi R&A a ČGF nebyly nikdy v minulosti lepší. Důkazem, že řídící orgán golfu ve světě skutečně považuje rozvoj golfu v České republice za výkladní skříň a příklad hodný následování, je uspořádání prestižní konference Working for Golf v březnu v Praze. Do Čech jsou zváni zástupci národních golfových federací a asociací z 19 zemí střední a východní Evropy a Asie.

Konference proběhne ve čtvrtek 22. března od 9 do 17 hodin v pražském hotelu InterContinental a pozvánku k účasti dostali prezidenti a generální sekretáři národních golfových federací a asociací Albánie, Bulharska, České republiky, Estonska, Maďarska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Litvy, Lotyšska, Makedonie, Moldavska, Polska, Rumunska, Ruska, Slovenska, Slovinska, Tadžikistánu, Ukrajiny a Uzbekistánu.

R&A budou reprezentovat Duncan Weir, výkonný ředitel Working for Golf, Kevin Barker, zástupce ředitele Pravidel, a Philip Russel, zástupce ředitele Management golfových hřišť.

R&A sídlící ve skotském St Andrews každoročně podporuje globální rozvoj golfu částkou zhruba pěti miliónů liber. Prioritou jsou výukové programy a juniorský golf. Kromě toho také udržitelný management golfových hřišť či dodávky špičkové sekací techniky do rozvojových zemí. Z pomoci R&A mají prospěch projekty od Brazílie po Bulharsko, od Venezuely po Vietnam.

Velkorysé aktivity R&A známé pod sloganem Working for Golf umožňují dvě skutečnosti, každoroční obrovský zisk z pořádání nejstaršího majoru – The Open Championship –, a neotřesitelná pozice a vliv R&A jakožto řídícího orgánu golfu ve světě.

Text: Luboš Klikar, foto: archiv Miroslava Holuba


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...