PGM_oslavaBřezen je měsíc, kdy jdou do prodeje vstupenky na druhý ročník jediného turnaje nejvyšší evropské ženské profesionální u nás – Raiffeisenbank Prague Golf Masters (Albatross, 22.–24. 6.). A vyplatí se pospíšit si. Celkem tisíc vstupenek bude možné získat od 12. března s významnou slevou přes Slevomat.cz.

Další slevu oproti běžné ceně na místě v pokladnách areálu Albatross nabízí následný předprodej v síti TicketStream, který bude spuštěn od poloviny března i prostřednictvím webu PragueGolfMasters.cz.
„Rádi bychom podnítili zájem diváků, a proto začínáme nejprve se slevami omezeného počtu vstupenek na významném portálu. Předprodejem si zároveň chceme zmapovat zájem příznivců, mj. kvůli logistice," uvedl promotér turnaje Robert Klotz ze společnosti Goram.

Základní ceny vstupného jsou: na první kolo v předprodeji 150 Kč (na místě se budou lístky prodávat za 300 Kč), pro víkendový den vyjde předprodej na 250 Kč (na místě 500 Kč), permanentka stojí v předprodeji 600 Kč, zatímco na místě bude stát 1100 Kč.
Mládež do 15 let má vstup zdarma, návštěvníky do 18 let a studenty do 22 let čekají slevy stejně jako seniory.

Nově je možno koupit si vstupenku mezi VIP do tzv. Fairway klubu, na pátek za 3 000 Kč/4 000 Kč (předprodej/na místě) a víkend za 4 000 Kč/5 000 Kč.

Diváky také čeká slosování vstupenek o ceny, z nichž tou hlavní bude automobil. Na driving range pak budou moci návštěvníci využít služeb golfové akademie.

Stránky Prague Golf Masters najdete ZDE

 Text a foto: PGM


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...