spilkova britishmastersKlára Spilková na turnaji ISPS Handa Ladies BritishMasters, který se hrál na hřišti Buckinghamshire Golf Club nedaleko Londýna (16. – 18. 8-), neprošla cutem. V prvním kole zahrála výsledek 70 ran (-2), v druhém kole si pohoršila na 78 ran (+6) a s celkovým výsledkem +4 se jí bohužel o jednu ránu nepodařilo projít cutem.

Hřiště Buckinghamshire Golf Club bylo pro Kláru nové. Přesto se s ním v prvním kole velmi dobře poprala a zahrála krásný výsledek -2. Hrála výborně, byla dokonce na -4, ale na posledních třech jamkách si pohoršila na celkových 70 ran. Ten den na hřiště vycházela v předposlední flajtu z jamky č. 10 v 15.30 a hrála spolu s Lucemburčankou Liebelei Lawrence a Francouzskou Julie Masiongrosse. „V prvním kole se mi hrálo velmi dobře, i přesto, že má hra byla nevyrovnaná, byla jsem spokojená. Zahrála jsem hodně dlouhých patů. Nejvíc mě mrzí bogey na 17. Jamce, kde jsem zahrála míč do vody," svůj vstup do turnaje Klára.

Druhý den startovala z jamky č. 1 v 9:30. Bohužel se jí nepodařilo uhrát stejně dobrý výsledek jako v předchozím kole a do klubovny donesla jedno birdie, tři bogey a dvě double bogey. I přesto, že se cut v jednu chvíli ustálil na +4, neudržel se a skončil na +3. „Druhé kolo se mi bohužel moc nepodařilo. Nepadaly mi tam paty, třebaže jsem greeny četla dobře. Zahrála jsem dvě nevydařená double bogey," smutnila Spilková.

Nyní se Klára přesouvá do Liverpoolu na hřiště Caldy Golf Course, kde bude trénovat a kde se 10. září odehraje finální kvalifikační kolo na British Open. Další turnaj LET se hraje v Rakousku ve dnech od 7. do 9. září 2012 pod názvem UNIQA Ladies Golf Open presented by Raiffeisen.

Text a foto: Monika Dvořáková, www.klaraspilkova.eu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...