Kaskada boysPříprava českého týmu dorostenců, které čeká v červenci na Kaskádě mistrovství Evropy týmů, na stejném místě odstartovala. Domácí výběr v nejbližších dvou dnech čeká přátelské trojutkání se silnými výběry Španělska a Irska. Vítěz Triangular Match 2018 bude znám v pondělí večer. Evropský šampionát se uskuteční v brněnském resortu od 10. do 14. července a přáním domácího výběru je vyrovnat, nebo vylepšit čtvrté místo dívčího výběru na šampionátu, který se zde uskutečnil před třemi lety. Španělé se netají tím, že stále ještě nerozdýchali loňskou finálovou porážku od Dánska na domácí půdě v La Manga, a že chtějí titul mistrů Evropy družstev chlapců do 18 let získat zpět, Irové by rádi byli černým koněm turnaje.

Český tým se na Kaskádě představuje ve složení hráči Matyáš Zapletal, Václav Tichý, Hynek Groh, Filip Ráža, Lukáš Janda a Filip Jakubčík, trenérem výběru je Marek Nový. V dějišti utkání jsou rovněž hlavní kouč ČGF Staffan Johansson a sportovní ředitel Luboš Klikar, který má červencové ME družstev chlapců na Kaskádě pořadatelsky znovu na starosti.

Zdroj: cgf.cz

Celý článek ZDE
https://www.cgf.cz/cz/pro-media/pro-media/aktuality/705-na-kaskade-odstartovala-priprava-na-cervencove-me-dorostencu


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...