luckaoslavaTřiadvacetiletá golfistka Lucie Hinnerová, členka GC Brno, obhájila po roce titul v Národním mistrovství České republiky ve hře na jamky, které se odehrálo od 11. do 16. června ve Slavkově u Brna. Hráčka Golfového clubu Brno si tak splnila první ze svých velkých letošních cílů. „Dalším cílem je minimálně obhajoba druhého místa v mezinárodním mistrovství ve hře na rány a účast na turnaji Ladies European Tour v Plzni," říká Lucie Hinnerová.

Úspěch se ve Slavkově nerodil lehce. „Ve čtvrtfinále jsem hrála proti favoritce turnaje, hráčce slavkovského klubu, ale hrála jsem opravdu dobře a na třinácté z osmnácti jamek už bylo hotovo," říká Lucie Hinnerová.
Ve finále pak na Lucku čekala hráčka Marie Luňáčková. Finálové utkání už bylo náročnější než čtvrtfinálové a semifinálové, Lucie je ale vyhrála na 17. jamce. Při závěrečné děkovačce pak pobavila všechny přítomné, když jim sdělila, že turnaj vyhrála především pro svého otce, aby mu mohla dát dárek ke Dni otců, který připadá právě na 16. června, tedy na den, kdy Lucie odehrála finálové utkání.

Lucie Hinnerová pochází z Kopřivnice, letos dokončila studium sportovního managementu na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi její největší úspěchy patří dvě vítězství Národního mistrovství ve hře na jamky, druhé místo v Mezinárodním mistrovství ve hře na rány a účast v reprezentačním týmu České republiky na Mistrovství světa v Turecku v roce 2012.

Text a foto: TZ, Jaroslav Baďura


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...