spilkova-evianKlára Spilková má za sebou druhý major sezony, který se pod názvem The Evian Championship hrál 10.–13. září ve francouzském Evian GC s parem 71. Ve čtyřech kolech zde zahrála výsledky 75 (+4), 70 (-1), 73 (+2) a 73 (+2) ran a s celkovým výsledkem +7 se umístila na děleném 55. Klára si tak nejen splnila svůj dětský sen (hrát Evian), ale i sen nás všech, aby se český hráč objevil a hrál (ideálně všechny čtyři dny) na turnaji kategorie major.

„Poslední dvě kola mi nevyšla přesně podle plánu, ale rozhodně bylo náročné na tomto hřišti udržet vyrovnanou a skvělou hru po všechny čtyři kola. Budu se opakovat, ale mám opravdu obrovskou radost z toho, že jsem postoupila cutem a jako bonus jsem si mohla zahrát finálová kola. Jdu po maličkých krůčkách až k vytouženému vítězství, které na mě stále čeká. Tento týden pro mě byl jeden z těch větších a důležitých kroků. Mám radost ze své hry, zvlášť když to mohu porovnat s nejlepšími hráčkami světa... Nejsem tak daleko od výborných výsledků," popsala své pocity z turnaje nejelpší česká profesionální golfistka.

Text: Monika Dvořáková, foto: LET, kredit Tristan Jones


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...