Spilkova kvetinyGolf Resort Olomouc je v plné fázi příprav na jednu z největších golfových událostí sezony – 17. 5. zde proběhne tradiční dobročinný turnaj s Klárou Spilkovou. Čtvrtý ročník turnaje je pořádán pod záštitou nestátní neziskové organizace SPOLU Olomouc, která od roku 1995 podporuje lidi s mentálním postižením při seberealizaci v běžném prostředí města Olomouce a okolí.

Turnaj zaštítila nejlepší česká golfistka současnosti Klára Spilková a osobně jej přijede podpořit. Hráči turnaje se mohou těšit na porovnání sil se samotnou Klárou, ať už to bude na legendární ostrovní jamce č. 8, která neodpouští sebemenší chyby, nebo na zdejších dlouhých a úzkých fervejích. Malebné hřiště s fantastickým výhledem na Olomouc očekává kolem 90 hráčů.

Celým dnem provede Zbygniew Czendlik a v závěru turnaje se hráči mohou těšit na tradiční dražbu darů známých osobností. Výtěžek turnaje bude věnován na podporu sociálních programů SPOLU Olomouc pro lidi s mentálním postižením.
Hráči se mohou na turnaj přihlašovat prostřednictvím www.cgf.cz nebo na recepci Golf Resortu Olomouc nejpozději do 16. 5. do 10.00. Poplatky jsou za green fee 600 Kč a za startovné 600 Kč, jehož součástí je i celodenní občerstvení.

Text a foto: Jan Císař, Golf Resort Olomouc


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...